Penzión a reštaurácia Elefant - reštaurácia, uby - Gastro | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Gastro v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Penzión a reštaurácia Elefant - reštaurácia, ubytovanie a catering v jednom

dátum pridania: 28.03.19-09:54

Pod pohorkami vystupujúceho Tríbečského pohoria vyrástol v roku 2005 penzión pripomínajúci svojou architektúrou typické slovenské ľudové stavebné dielo. Penzión Elefant obklopuje podkova hôr zalesnených dubinou, ktorým dominuje vrchol Hraškov a Tarište.

Penzión a reštaurácia Elefant

Penzión Elefant leží na ceste Nitra - Drážovce - Bošany - Partizánske v dedinke Dolné Lefantovce a svojou polohou je predurčený pre náhodné i cielené využitie. V areáli, ktorý má rozlohu takmer jeden hektár, sa nachádzajú atrakcie umožňujúce stráviť chvíle voľna v príjemnom prostredí a relaxovať. Nájdete tu živých muflónov za ohradou, vietnamské prasiatka, ovečky, kamerunské kozičky, jazierko s rybami a korytnačkami či príjemné posedenia pri ohníčku s možnosťou grilovania. Detský kútik umožní stráviť čas deťom na lavičkách, hojdačkách, preliezkach či piesku.

penzión elefant nitrapenzión elefant dolné lefantovce

penzión a reštaurácia elefant nitrapenzión elefant nitra

Špeciality slovenskej aj medzinárodnej kuchyne

Gurmáni si u nás prídu na svoje! Postará sa o nich výborná kuchyňa a pokiaľ ochutnáte naše tradičné slovenské aj medzinárodné špeciality, stvrdnete a zdreveniete v našej drevenici dlhšie. Príjemné prostredie reštaurácie s otvoreným ohniskom len dokreslí atmosféru a pohodu pri stolovaní. Upečieme Vám na objednávku celé prasiatko či baránka. Môžte si prísť pochutnať na pečenej kačke, húske, rybách či iných vodných či morských špecialitách. Naši kuchári Vám pripravia na objednávku všetko, čo Vám na um a na chuť príde.

reštaurácia elefant nitrareštaurácia elefant dolné lefantovce

Reštaurácia má kapacitu 70 osôb, v letných mesiacoch si môžete posedieť na terase s kapacitou 150 miest a pre uzavretú spoločnosť je k dispozícii altánok s kapacitou 45 miest. V našich priestoroch Vám ponúkame možnosť usporiadania svadieb, rodinných osláv a posedení, stretávok, firemných večierkov a školení, atď... Naša výborná obsluha oblečená do typických krojov Vám umožní stráviť chvíle v našom zariadení k Vašej plnej spokojnosti.

penzión elefantpenzión elefant nitra

Ubytovanie

V Penzióne Elefant máte možnosť ubytovania v krásnom prostredí a pekne zariadených izbách. Unaveným zákazníkom a pocestným sú k dispozícii štyri dvojposteľové izby (v cene 27€ na noc) a jeden apartmán (v cene 35€ na noc). Každá izba je vybavená sprchou, WC, TV a WIFI free. Pri dlhodobom ubytovaní, poprípade pri väčšom počte osôb, možnosť dohody.

ubytovanie penzión elefantubytovanie penzión elefant nitra

Catering

Penzión Elefant Vám ponúka možnosť kompletného zabezpečenia akcie aj u Vás doma alebo vo Vašej firme. Naši kuchári Vám pripravia na objednávku všetko, na čo si pomyslíte. Lákavá je taktiež možnosť nechať si na objednávku upiecť celé prasiatko či baránka. Pripravíme pre Vás syrové, šunkové alebo akékoľvek iné obložené misy podľa vášho želania a postaráme sa o Vašu oslavu alebo firemnú párty.

penzión elefantpenzión elefant nitra

Penedálny lístok

Aktuálny jedálny lístok našej reštaurácie Elefant si môžete pozrieť TU.

Novinka

Okrem toho, že si v príjemnom prostredí Penziónu Elefant oddýchnete, niečo nové sa aj podučíte. Už aj v našom penzióne nájdete "vtáčiu búdku", z ktorej si môžte knižku požičať alebo vymeniť.

,,Knihu si smieš požičať,
po prečítaní ju však vráť.
Alebo vlož na výmenu
do našej búdky knihu inú."

Penzión ElefantPenzión Elefant

Otváracie hodiny

V našom penzióne máme pre Vás otvorené denne od 10.00 do 24.00 s podávaním teplých jedál do 22.00.
  

Penzión a reštaurácia Elefant

Dolné Lefantovce 217,
951 45 Dolné Lefantovce

Tel.č.: +421 37 7786 147, +421 915 780 324
E-mail: info@penzionelefant.sk

www.penzionelefant.sk
Nájdete nás aj na Facebooku:


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok