PENTAL Nitra - Drevené stavby od základov po str - Fasády | moja Nitra
 
 

PENTAL Nitra - Drevené stavby od základov po strechu

dátum pridania: 17.04.18-15:24

Hľadáte kvalitné drevené polotovary, suché hobľované dosky alebo obklady? Spoločnosť PENTAL Nitra vám ochotne pomôže s výberom. Príďte navštíviť predajňu a vyberte si tie najkvalitnejšie produkty do vašej domácnosti.

O spoločnosti

Firma Peter Vnučko PENTAL vznikla v roku 2004. Zaoberáme sa veľkoobchodným a maloobchodným predajom, ktorý zahŕňa drevené polotovary, asfaltové šindle, suché hobľované dosky a obklady, železiarstvo a záhradný program. Máme k dispozícii aj vlastný e-shop, na ktorom si môžu zákazníci vybrať z pestrej ponuky produktov.

PENTAL Nitra

Ponúkaný sortiment

U nás nájdete široký sortiment produktov do vašej domácnosti a záhrady. Z drevených polotovarov si môžete vybrať dlážkovice a obklady (tatranský profil, palubovka). K tomu ponúkame rohové, kútové a ploché lišty. Samozrejmosťou je výroba schodiskových komponentov presne na mieru. Ako polotovar k schodiskovým komponentom ponúkame škárovky.

Pental Nitra

Ak hľadáte parapetné a stolové dosky rôznych rozmerov a tvarov, tak v našej predajni si prídete na svoje. Ponúkame aj OSB 3 dosky, ktoré sú vhodné do mierne vlhkého prostredia. Taktiež máme k dispozícii širokú ponuku hranolov: drevené - suché, hoblované, montážne a KVH hranoly. Príďte nás navštíviť, a presvedčte sa tak o kvalitne drevených polotovarov na vlastné oči.

Pental NitraPental Nitra

Spoločnosť PENTAL vám ďalej ponúka asfaltové šindle rôznych druhov a veľkostí:

  • Hobby - šindel

  • Basic - šindel

  • Štandard / Classic - šindel

Pental NitraPental Nitra

V našej predajni si môžete vybrať aj zo širokej ponuky železiarskeho tovaru:

  • spojovacie materiály

  • klince

  • ručné náradie

  • vrtáky

  • brúsne a rezné kotúče

  • metre 

Pental NitraPental Nitra

Ponúkame vám aj kvalitné záhradnícke produkty, ktoré zahŕňajú hadice, postrekovače, hadicové rýchlospojky, adaptéry a pod. Samozrejmosťou je výber účinných farieb a lakov viacerých druhov.

Pental Nitra

Pental e-shop

Na stránke nášho e-shopu nájdete pestrú ponuku produktov pre váš dom a záhradu. Môžete si vybrať z viacerých kategórií: drevené lišty, dverové prahy, terasové dosky, oleje, vosky, riedidlá či stavebné pomôcky. Je len na vás, pre čo sa rozhodnete. Dovoľte, aby sme vás upozornili, že ak máte záujem o osobný odber na našej predajni za internetové ceny, je potrebné zrealizovať objednávku cez internet. Osobný odber je možné zrealizovať vo vopred dohodnutom termíne v čase od 08:00 do 16:00 (pracovné dni od pondelka do piatka) za poplatok 3,00 Eur s DPH.

Pental Nitra

 

PENTAL Nitra

Bratislavská 4 (bývalý areál Zelokvetu)

949 01 Nitra

 

Tel.: 0911 775 436, 0911 622 513

E-mail: pental@pental.sk

 

www.pental.sk
 poslať článok mailom  vytlačiť článok