Pensione Pizzeria Ristorante Toscana Nitra - - Ubytovanie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Ubytovanie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Pensione Pizzeria Ristorante Toscana Nitra - pravá chuť Talianska!

dátum pridania: 15.02.17-11:17

Priamo pod majestátny vrch Zobor Vám prinášame atmosféru slnkom zaliateho Talianska. V Pensione Pizzeria Ristorante Toscana v Nitre si môžete pochutnať na špecialitách originálnej talianskej kuchyne a posedieť v príjemnom prostredí.

Pensione Pizzeria Ristorante Toscana Nitra - reštaurácia a pizzéria

Príďte si posedieť v príjemnom prostredí reštaurácie a pizzérie Toscana, ktorá je najstaršou talianskou pizzériou v Nitre. V ponuke sú špeciality talianskej, ale aj domácej kuchyne. Ochutnať môžete skvelú pizzu, cestoviny, šaláty, minútky, ryby, plody mora, rôzne dezerty a iné. Navyše sa Vám z reštaurácie naskytne očarujúci výhľad na Nitriansky hrad a park pokrytý zeleňou.

reštaurácia toscana nitra

talianska restauracia v nitrereštaurácia výhľad nitra

Aby chutila pravá pizza ako má, pečieme ju na dreve. Rovnako nezabúdame ani na kvalitné a originálne ingrediencie. Plníme želania hostí už viac ako 20 rokov. Okrem iného, Pensione Pizzeria Ristorante Toscana Nitra ponúka obedové menu na celý týždeň. Príďte sa sami presvedčiť. Našu kvalitnú kuchyňu môžete vyskúšať denne od 10.00 do 24.00 hod.

Pensione Pizzeria Ristorante Toscana Nitrareštaurácia toscana nitra

Pensione Pizzeria Ristorante Toscana Nitra - penzión

Penzión ponúka príjemné ubytovanie s dobrou dostupnosťou do centra. U nás nájdete kvalitné ubytovanie v piatich 2-lôžkových, dvoch 3-lôžkových izbách a v jednom apartmáne. Izby sú priestranné a komfortne zariadené. Každá je vybavená televízorom, satelitom a minibarom. Samozrejmosťou všetkých izieb je kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. V penzióne je dostupné WIFI pripojenie. Taktiež ponúkame aj možnosť prístelky alebo detskej postieľky. Príďte si k nám oddýchnuť a vychutnať si krásny výhľad na Nitriansky hrad.

Pensione Pizzeria Ristorante Toscana Nitra

Pensione Pizzeria Ristorante Toscana NitraPensione Pizzeria Ristorante Toscana Nitra

Pensione Pizzeria Ristorante Toscana Nitra - spoločenské akcie u nás

Využite naše priestory pre Vaše rodinné udalosti alebo pre svadobnú hostinu. V priestoroch štýlovo zariadenej reštaurácie Vám zorganizujeme nezabudnuteľnú oslavu, párty, večierok či svadbu. Pripravíme výzdobu, naaranžujeme miestnosť, poradíme pri výbere jedál, ponúkneme jedálny a nápojový lístok, vybavíme požadovaný hudobný sprievod. Skvelé jedlá a príjemná obsluha sú u nás samozrejmosťou. Pre hostí je k dispozícií tiež penzión s moderne zariadenými izbami, s pripojením na internet a krásnym výhľadom na Nitru.

Pensione Pizzeria Ristorante Toscana Nitra

Pensione Pizzeria Ristorante Toscana Nitra - donášková služba

Nechce sa Vám práve von alebo jednoducho nestíhate? Dostali ste chuť na našu pizzu, cestoviny, mäso, ryby, dezerty alebo na nejakú špecialitu zo slovenskej kuchyne? Tak neváhajte a zavolajte nám. Naša donášková služba Vám prinesie niektorú z našich špecialít priamo k Vám domov alebo do práce. Online jedálny lístok nájdete tu, nápojový lístok nájdete tu. Sme Vám k dispozícii denne, od 10.00 do 22.00 hodiny. 

reštaurácia toscana nitraobedné menu nitra

obedné menu toscanadonáška nitra

špeciality toscana nitrareštaurácia pizzéria penzión toscana nitra

 

 

Navštívte nás a cíťte sa príjemne. Tešíme sa na Vás!

Pensione Pizzeria Ristorante Toscana

Dolnozoborská 70, 
949 01 Nitra

Tel.č.: 0917 105 153, 0902 065 265
E-mail: info@pizzeriatoscana.sk 

www.pizzeriatoscana.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok