Pensione Pizzeria Ristorante Toscana Nitra - Móda, krása | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Móda, krása v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Pensione Pizzeria Ristorante Toscana Nitra – ideálne miesto pre Vašu svadbu

dátum pridania: 02.02.17-01:00

Plánujete svoj veľký deň a vyberáte to pravé miesto, kde oslávite svoje „Áno“? Potrebujete zabezpečiť ubytovanie pre svadobných hostí? V tom prípade je pre Vás ideálnym riešením Pensione Pizzeria Ristorante Toscana Nitra.

Penzión, reštaurácia a pizzéria Toscana Nitra vám ponúka dokonalé priestory pre vašu svadobnú hostinu. Vďaka vynikajúcej kuchyni, profesionálnemu prístupu a príjemnému prostrediu reštaurácie zažijete nezabudnuteľný svadobný deň. Z reštaurácie máte dokonca k dispozícii prekrásny výhľad na Nitriansky hrad a park, čo umocní jedinečnosť tejto významnej udalosti.

Postarajú sa o všetko

Pensione Pizzeria Ristorante Toscana Nitra pristupuje ku všetkým svojim klientom individuálne, profesionálne a ponúka kompletný servis. V reštaurácii Toscana vám poradia pri výbere jedál, pripravia vám chutné tradičné svadobné jedlá, ako aj individuálne vami zvolené menu. Zabezpečia dekorácie a výzdobu miestnosti podľa Vašich predstáv, pomôžu vám s výberom hudobného sprievodu. Vaše sny a predstavy premenia na skutočnosť.

svadba v reštaurácii toscanasvadobná hostina nitra


Pre svadobných hostí ponúka Pensione Pizzeria Ristorante Toscana Nitra ubytovanie s moderne zariadenými izbami a očarujúcim výhľadom na Nitriansky hrad. V penzióne je k dispozícii 8 izieb - z toho 5 dvojlôžkových, 2 trojlôžkové a jeden apartmán (vhodný pre novomanželov). Izby sú priestranné a komfortne zariadené. Každá je vybavená televízorom, satelitom a minibarom. Samozrejmosťou všetkých izieb je kúpeľňa so sprchovým kútom a WC a tiež WIFI pripojenie. V ponuke je možnosť prístelky alebo detskej postieľky. Ubytovanie v penzióne spríjemní aj bezproblémové parkovanie v areáli.

ubytovanie svadba nitra


Zarezervujte si Vašu svadobnú hostinu v Pensione Pizzeria Ristorante Toscana Nitra, kde pre Vás a Vašich hostí vytvoria príjemnú a jedinečnú atmosféru Vášho slávnostného dňa!

Pensione Pizzeria Ristorante Toscana

Dolnozoborská 70,
949 01 Nitra

Tel.č.: 0917 105 153, 0902 065 265
E-mail: info@pizzeriatoscana.sk

www.pizzeriatoscana.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok