Pension st. Maria Staré hory – pokojný - Dovolenky - Zima | moja Nitra
 
 

Pension st. Maria Staré hory – pokojný oddych v srdci Nízkych Tatier

dátum pridania: 29.01.13-21:53

Pension st. Maria to je ubytovanie v prostredí Veľkej Fatry a Nízkych Tatier. Rodinný Pension st. Mária ponúka všetkým svojim návštevníkom po náročnom pracovnom týždni, lyžovačke či túre oddych a relax v prekrásnom prostredí Starohorskej doliny.

Ubytovanie v st. Maria
Priestranné dvoj, troj a štvorposteľové izby s TV, Sat, vlastnou kúpeľnou a s výhľadom na okolité hory Vám zabezpečia dokonalý komfort za príjemné ceny. Niektoré izby majú k dispozícii aj kuchynky, plne vybavené pre Vaše potreby.
 

Dovolenka v lete v penzióne st. Maria
Vďaka ubytovaniu v penzióne st. Mária budete mať dostatok času a príležitostí v pokoji objavovať nespočetné možnosti využitia turistických chodníkov , okolitá príroda ponúka neopakovateľné zákutia, ale samozrejme nájdete tu v blízkosti aj historické pamiatky, ktoré priťahujú návštevníkov z celého sveta. Známa je napríklad Špania dolina, ktorá láka návštevníkov 750 rokov starým baníckym kostolom ako aj čipkárskym umením, ale aj s 400 rokov starými baňami. Taktiež Harmanecká jaskyňa, ktorá patrí k tým najkrajším na Slovensku. Na Donovaloch určite zaujme malých aj veľkých rozprávková dedinka Pavla Dobšinského Habakuky.
 

Dovolenka v zime v penzióne st. Maria
Pre milovníkov lyžovania sú k dispozícii lyžiarske svahy a kopce na sánkovanie. Dobre známe lyžiarske stredisko Donovaly a Sky Turecka je v tesnej blízkosti Starých Hôr. Horské stredisko Donovaly ponúka množstvo atrakcií, okrem tradičného lyžovania: bežkárske trate, korčuľovanie priamo pod svahom, detský FAN PARK, ktorý svojou charakteristikou patrí medzi najväčšie v Strednej Európe.

 

KONTAKT:
Staré Hory 172
97602, Staré Hory

0911900755

Fax: 00421/ 048-4199313
pensionstmaria@gmail.com
http://www.pensionstmaria.sk
 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok