Parochne Nitra – módny doplnok, ktorý je IN - Móda, krása | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Móda, krása v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Parochne Nitra – módny doplnok, ktorý je IN

dátum pridania: 08.09.22-06:41

Chcete vyzerať stále upravene a pritom prirodzene? Máte chuť byť každý deň iná, príjemne prekvapiť svoje okolie? Čaká vás dôležité stretnutie a nemáte čas na kaderníka? S parochňou, príčeskom, alebo rôznymi vlasovými pomôckami máte dokonalý a prirodzený účes za pár sekúnd. Navštívte Parochne Nitra na Štefánikovej triede 8 a presvedčíte sa, že naše parochne a príčesky sú kvalitné a na nerozoznanie od perfektného účesu od kaderníka!

Netrápte sa zbytočne kvôli vlasom – riešenie je jednoduché


Ktorá dáma alebo dievča by nechcelo mať krásne, kvalitné, husté vlasy, v účese, ktorý dokonale ladí k celkovému štýlu? Nie vždy nám však Matka Príroda nadelí to, čo chceme. Mnoho žien trápi nedostatok vlasov, ich poškodenie, že sú príliš jemné, riedke - dodáme, že sa trápia zbytočne, pretože riešenie je jednoduché. Vďaka našim kvalitným a prirodzene vyzerajúcim parochniam a príčeskom sa týchto problémov rýchlo zbavíte!

parochne nitra

parochne nitra

parochne nitra


Ponúkame Vám:

  • parochne (dlhé, krátke, divadelné),
  • šatky, turbany a sieťky pod parochne,
  • špeciálnu vlasovú kozmetiku na syntetický vlas,
  • príčesky rôzneho typu,
  • ľudské vlasy vhodné na predlžovanie a zahusťovanie,
  • farebné melírovacie pramienky  a clipy do vlasov v rôznych dĺžkach (od 30 cm až po 60 cm).

príčesky nitra

príčesky nitra


Parochne ako módny doplnok


Podľa majiteľky Salónu Parochne Nitra, pani Sylvie Gyorfiovej, zákazníčky vyžadujú najmä to, aby boli parochne na nerozoznanie od skutočných vlasov. Osobne sa venuje každej zákazníčke, pretože vybrať parochňu, ktorá sadne ako „ušitá“, je základom spokojnosti každej dámy. Pri výbere rozhoduje najmä to, či chcete parochňu na každodenné nosenie alebo ako doplnok na špeciálne, napríklad slávnostné, príležitosti. Podrobne vám tiež vysvetlí, ako sa o svoju novú korunu krásy starať. Dnes už nie je nič nezvyčajné nosiť parochňu ako módny doplnok, preto ak rozmýšľate nad jej kúpou, neváhajte a príďte sa pozrieť do Salónu Parochne Nitra!

modne turbany nitra

modne turbany nitra

modne turbany nitra


Skôr než poviete slávnostné „áno“...


… príďte si vybrať z bohatej ponuky výplní a výstuží, ktoré sú dnes neoddeliteľnou pomôckou k svadobným a spoločenským účesom. Akýkoľvek účes je možné vytvoriť bez ohľadu na dĺžku vlasov, ak máte k dispozícii vhodnú vlasovú pomôcku. Ak si neviete vybrať, radi vám s výberom pomôžu. Samozrejme, každý produkt si môžete vyskúšať skôr, ako sa rozhodnete pre jeho kúpu.

parochnove studio nitra stefanikova

parochnove studio nitra stefanikova


Profesionalita a diskrétnosť


Parochne Nitra sú miestom, kde vládne profesionálny prístup, priateľská atmosféra a diskrétnosť. Vieme, že pre niektoré dámy po strate vlasov nie je príjemné tento hendikep riešiť, ale nemusíte sa báť. Vyjdeme vám maximálne v ústrety a skúšanie parochní robíme v diskrétnej zóne bez prítomnosti iných zákazníčok.

kratke vlasy nitra parochnove studio nitra

kratke vlasy nitra parochnove studio nitra

kratke vlasy nitra parochnove studio nitra

sukromna kabinka na skusanie parochni v sukromi parochne nitra


Či už je váš sen zmena, nový „look“ v podobe parochne, vylepšený účes pomocou príčesku alebo vlasovej pomôcky, alebo potrebujete prekryť zdravotný problém – sme tu pre vás. Neváhajte, príďte si poradiť a vyskúšať riešenia, ktoré budú zodpovedať vašim požiadavkám!

parochne turbany príčesky nitra

 Od nás budete odchádzať s úsmevom!

 

Parochňové štúdio HAIR 4 YOU (Parochne, Príčesky, Turbany) Nitra

Štefánikova trieda 8 (vchod od cestovnej kancelárii Fun Tour), 949 01 Nitra

Tel.č.: 0905 623 879

www.parochnenitra.sk

sylvia.gyorfiova@gmail.com

Nájdete nás aj na Facebooku:
 poslať článok mailom  vytlačiť článok