Originálna náplň do tlačiarne alebo jej komp - Kancelária | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Kancelária v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Originálna náplň do tlačiarne alebo jej kompatibilná verzia?

dátum pridania: 27.01.20-18:17

Uvažovali ste už o znížení nákladov tlače a rozmýšľali ste nad riešením v podobe lacnejších alternatívnych náplní? Už dávno nie je pravdou, že ich používaním škodíte vašej tlačiarni.

Pri výbere tlačiarne by ste mali mať jasne stanovené, k čomu vám bude slúžiť. Pôjde o neustále tlačenie dôležitých dokumentov alebo budete nepravidelne tlačiť študentovi podklady do školy? Ak máte toto ujasnené, stačí si len vybrať z atramentovej alebo laserovej tlačiarne tú pravú. Samozrejme, zanedbávať by sa nemal ani konečný výber náplní. Uprednostníte tú originálnu alebo jej kompatibilnú verziu? 

 

lacné tonery HP

 

 

Aj s originálnou náplňou môže vaša tlačiareň trpieť

Originálna náplň je zárukou tej najvyššej kvality. Vašej tlačiarni však škodíte aj používaním drahšej náplne, a to v prípade, pokiaľ jej nevenujete dôkladnú starostlivosť. Ak zanedbáte prevádzku tlačiarne a jej pravidelnú a nevyhnutnú údržbu, výrazne môžete znížiť životnosť tlačiarne.

 

 

Alternatívna náplň má čo ponúknuť

Medzi výhody kompatibilnej náplne rozhodne patrí jej nízka obstarávacia cena. Nielenže aj ušetríte, ale pri dlhodobej tlači veľkého objemu dokumentov, znížite jej celkové náklady. Kvalita tlače sa pritom nijako nezníži a vaše dokumenty budú naozaj na vysokej úrovni. Treba brať na vedomie, že niektoré tlačiarne sú voči používaniu alternatívnych náplní chránené a pri iných môžete zase naraziť aj na slabšie farby. Zaobstarať by ste si ich mali výlučne len u osvedčených výrobcov, ktorí vám zaručia absolútnu kvalitu náplní. Zreteľným dôkazom toho sú aj lacné tonery HP.

 

Kompatibilné náplne sa tešia čoraz väčšej obľube, no je len na konečnom užívateľovi, či ich pri výbere uprednostní. Či už hľadáte lacný toner alebo cartridge, e-shop TonerPartner má rozmanitú ponuku, z ktorej si vyberie skutočne každý.

Zdroj obrázka:

pticelov / Shutterstock.com 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok