Onlinestavba NR - Váš odborník pre stavebný mat - Bývanie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Bývanie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Onlinestavba NR - Váš odborník pre stavebný materiál

dátum pridania: 12.07.21-10:14

Stavebniny Onlinestavba na Braneckého ulici v Nitre sa kompletne postarajú o Vašu stavbu od strechy až po dlažbu. Príďte si k nám osobne vybrať to, čo potrebujete na realizáciu Vašej stavby. Náš personál Vám ochotne pomôže a poradí pri výbere vhodného materiálu a farieb.

Stavebno poradenské centrum Onlinestavba NR je dcérskou firmou spoločnosti ONLINESTAVBA s.r.o. Naším hlavným cieľom je priniesť zákazníkom čo najväčšie množstvo informácií o stavebných materiáloch a technológiách za účelom čo najefektívnejšieho využitia a zhodnotenia. Našou úlohou je šetriť a chrániť Vaše investície.

Stavebniny ONLINESTAVBA NitraStavebniny ONLINESTAVBA Nitra

Stavebné materiály ponúkané našou spoločnosťou, prechádzajú racionálnym výberom, kde vyhodnocujeme pomer kvality a ceny. Riadime sa heslom „ Kvalita za rozumnú cenu“ .

 Stavebniny ONLINESTAVBA NitraStavebniny ONLINESTAVBA Nitra

E-shop a poradenstvo

Pre zaneprázdnených ponúkame úsporu času a peňazí, nákup stavebných materiálov prostredníctvom nášho e-Shopu www.onlinestavba.sk, kde okrem možnosti kúpy stavebných materiálov nájdú aj poradenstvo, ktoré vytvárame s renomovanými odborníkmi , ako sú architekti, stavební inžinieri, či samotní výrobcovia stavebných materiálov. Ceny v našom obchode nie sú pevné, pre našich zákazníkov vytvárame individuálne zľavy.

Stavebniny ONLINESTAVBA Nitra

Sortiment produktov 

Medzi základný sortiment  v našej predajni patria stavebné materiály pre realizáciu stavieb a ich častí ako sú základy , hydroizolácie stavieb, murivá, strechy, komíny a podobne.

Stavebniny ONLINESTAVBA NitraStavebniny ONLINESTAVBA Nitra

Tepelné izolácie sú dôležitou súčasťou stavby, preto výber správneho materiálu a jeho hrúbky nie je jednoduchou záležitosťou. Prostredníctvom nášho Fasádneho štúdia vám vieme vypočítať aká je správna hrúbka izolantu, aby vám nevznikali pliesne a zároveň odhadnúť návratnosť investícií voči cenám energií. Pre tých, ktorí nemajú predstavivosť máme pripravený grafický návrh fasády domu.

Stavebniny ONLINESTAVBA NitraStavebniny ONLINESTAVBA Nitra

Stavebniny ONLINESTAVBA Nitra

Z našej ponuky produktov pre vás vyberáme

Stavebniny za tie najlepšie ceny pre Vás.

 

Onlinestavba NR

online stavba stavebniny nitra

Braneckého 31 , 949 01 Nitra

tel: 037/ 772 18 01

mob: 0908 443 323

onlinestavbanr@onlinestavba.sk

www.onlinestavba.sk
 poslať článok mailom  vytlačiť článok