Onlinestavba Nitra - Váš odborník pre stavebný m - Fasády | moja Nitra
 
 

Onlinestavba Nitra - Váš odborník pre stavebný materiál

dátum pridania: 18.05.15-10:26

Stavebniny Onlinestavba na Braneckého ulici v Nitre sa kompletne postarajú o Vašu stavbu od strechy až po dlažbu. Príďte si k nám osobne vybrať to, čo potrebujete na realizáciu Vašej stavby. Náš personál Vám ochotne pomôže a poradí pri výbere vhodného materiálu a farieb.

Onlinestavba Nitra - stavebniny

Za posledných osem rokov sme sa v stavebninách Onlinestavba Nitra aj vďaka Vám stali úspešnou firmou zaoberajúcou sa obchodom so stavebným materiálom. Výborná poloha v širšom centre mesta, veľkoobjemové nákupy od dodávateľov kvalitných stavebných materiálov, výhodné ceny, individuálny prístup k zákazníkom nás predurčuje k tomu, aby sme splnili všetky Vaše požiadavky.

stavebniny tirrenia nitrastavebniny tirrenia nitra

Kvalitné stavebné materiály

Chystáte sa stavať nový rodinný dom alebo rekonštruovať existujúci? Rozhodnúť sa, aký stavebný materiál je pre Váš zámer najvhodnejší, nie je vôbec jednoduché. V stavebninách Onlinestavba Nitra Vám vieme presne poradiť, ktorý stavebný materiál je vhodný presne pre Vás! Medzi najviac používané materiály patrí napríklad tehla, ktorá sa vyrába vypaľovaním z prírodného materiálu – hliny. Na obvodové murivo používame tehlové tvarovky. Na vyplnenie ložných škár je vhodné použiť maltu po celej šírke muriva alebo v oddelených pásoch, ktorá je tiež súčasťou našej ponuky.

stavebniny tirrenia nitra

Funkčné fasády

Fasáda by mala byť pýchou domu. Fasádu domu tvoria najčastejšie omietky, nátery a obklady, ktoré sú súčasťou našej ponuky v stavebninách Onlinestavba Nitra. Veľkou výhodou omietok a náterov je, že majú schopnosť dostatočne tuho udržať sa nielen na murive alebo betóne, ale napríklad aj na zatepľovacích systémoch. Existujú rôzne alternatívy omietok a fasádnych farieb. V stavebninách Onlinestavba Nitra sme Vám k dispozícií pri výbere tej správnej možnosti.

stavebniny tirrenia nitra

Štýlové strechy

Pri výbere strešnej krytiny je potrebné zohľadniť viacero hľadísk. Medzi tieto kritériá patrí nižšia nasiakavosť, jednoduchá montáž, ale aj životnosť, záruka a štýl. Práve ten určuje celkový dojem z vášho rodinného hniezda. Všetky tieto dôležité charakteristiky strechy Vám vieme v stavebninách Onlinestavba Nitra poskytnúť. Strecha by mala byť odolná voči počasiu. Strešné krytiny ponúkané pre našich zákazníkov Vám zaručia, že Vaša strecha počas mnohých rokov bude ako nová.

stavebniny tirrenia nitrastavebniny tirrenia nitra

 

Stavebniny Onlinestavba Nitra

Braneckého 31 (za ČS SHELL pod Klokočinou)

949 01 Nitra

Tel.: +421 908 443 323

E-mail: info@onlinestavba.sk

 www.onlinestavba.sk

Sme aj na facebooku:

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok