OKNOPLAST group - Memax Nitra - Stavba na kľúč, príprava | moja Nitra
 
 

OKNOPLAST group - Memax Nitra - najvyššia kvalita je u nás štandard

dátum pridania: 20.02.17-15:04

V súčasnosti sa pozornosť obracia najmä na technológie, ktoré sú energeticky úsporné. Pri výbere energoúsporných okien je potrebné prihliadať nielen na parametre okenného profilu, ale aj na parametre skla.

OKNOPLAST group - Memax Nitra

Najkvalitnejšie komponenty, automatizovaný strojový park a najmä kvalifikovaný personál je zárukou najvyššej kvality výrobkov spoločnosti OKNOPLAST group - Memax. Jej potvrdením je európsky certifikát kvality Q-Zert, ktorý spoločnosť získala od nemeckého ústavu ift Rosenheim. Značka OKNOPLAST je synonymom bezpečného domova. Naša spoločnosť sídli  na Farskej ulici v Nitre v pracovných dňoch od pondelka do piatka v čase od 9:00 do 17:00 hod.

OKNOPLAST group - Memax Nitra

OKNOPLAST group - Memax - autorské projekty

Spoločnosť OKNOPLAST Vám prináša vlastný autorský projekt – okná Winergetic Premium – s inovatívnym izolačným trojsklom 4 Xglass, ktoré sa vyznačuje dokonalým súčiniteľom prestupu tepla Ug = 0,5 W/m²K, ako aj výrazne vylepšenou zvukovou izoláciou.

oknoplast group - memax

Ponúkame Vám nadčasové riešenia, ktoré zodpovedajú budúcim potrebám. Spoločnosť vytvorila autorské projekty okenných profilov, na základe ktorých vznikli obľúbené série Platinium Energo a Winergetic Premium.

oknoplast group - memax

Autorský model Winergetic Premium

Model Winergetic Premium sa vyznačuje elegantným tvarom profilu zaobleným na vonkajšej strane. Celok dopĺňajú autorské, precízne spracované doplnky k oknám zo série dESIGN+, ako napr. ergonomické kľučky, ktorých rukoväť je predĺžená o 20% v porovnaní s tradičnými, čo značne uľahčuje otváranie a zatváranie okna.

oknoplast group - memaxoknoplast group - memax

Vyrába sa s inovatívnym izolačným trojsklom, ktoré zákazníkovi prináša až 4 hlavné výhody – lepšiu tepelnú izoláciu, vylepšenú zvukovú izoláciu, zvýšenú priepustnosť svetla, ako aj rozšírené možnosti konštruovania veľkých zasklení.

oknoplast group - memax

Vysoká hodnota koeficientu priepustnosti slnečnej energie umožňuje získavanie tepla na ohrievanie interiéru. Izolačné sklo je zložené z 3 sklených tabúľ, pričom dve z nich sú hrubé 3 mm a jedna dosahuje hrúbku 4 mm. Toto rozloženie umožňuje dosiahnutie lepšej akustickej izolácie.

oknoplast group - memaxoknoplast group - memax

Autorský projekt okien Winergetic Premium s vylepšenými parametrami tepelnej izolácie vďaka inovatívnemu, výnimočne teplému izolačnému sklu 4 Xglass v štandardnej výbave, garantuje vynikajúcu tepelnú úspornosť, ako aj funkčnosť, estetickosť a kvalitu na dlhé roky.

 OKNOPLAST: Backstage z výroby

 

Memax Nitra

Ďurkova 3, 949 01 Nitra

0905 383 760

memax@memax.sk

www.memax.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok