Okná a dvere DEMETER - profesionalita - Dielňa, záhradka | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Dielňa, záhradka v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Okná a dvere DEMETER - profesionalita a kvalita

dátum pridania: 11.07.16-08:39

Chcete si skrášliť Váš domov či firmu novými oknami a dverami? Dbáte na kvalitné produkty, ktoré Vám zaručia dlhodobú životnosť? Spoločnosť DEMETER Vám ponúka na predaj plastové a hliníkové okná a dvere.

Dlhoročné a bohaté skúsenosti

Firma Okná a dvere DEMETER, pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1998. Za tento čas sme získali bohaté skúsenosti v oblasti výroby a montáže plastových okien a dverí. Vďaka profesionálnemu prístupu sme sa stali poprednými dodávateľmi, čoho dôkazom je veľa našich spokojných klientov. Všetky naše výrobky sú certifikované a oceňované mnohými zákazníkmi. Našu firmu DEMETER nájdete v Svätoplukove, alebo nás kontaktujte prostredníctvom nášho telefónneho čísla. 

demeter okna a dvere nitrademeter okna a dvere nitrademeter okna a dvere nitra

Plastové okná a dvere HORIZONT PS penta plus

Súčasťou každého domova, či firemnej budovy sú okná a dvere. Naša spoločnosť DEMETER Vám ponúka na predaj profilový systém značky HORIZONT PS penta plus. Oproti iným typom systému ponúka mnohé technické vylepšenia, modrený dizajn a dynamický vzhľad. Plastové okná či dvere tohto typu Vám zaručia dlhodobú spokojnosť! Profilový systém HORIZONT PS penta plus je konštrukčne navrhnutý ako 7 komorový systém s dorazovým tesnením. Takýto typ systému je určený na výrobu plastových okien, vchodových či terasových dverí. Pre viac informácií o tomto type okien a dverí sa dozviete na našej web stránke, kde nájdete kompletný popis a charaktristiku.

demeter okna a dvere nitrademeter okna a dvere nitra

Hliníkové dvere

Hliník je stavebný materiál s dlhou životnosťou, vysokou pevnosťou a v neposlednom rade aj s príjemným vzhľadom. Hliník je nenáročný na údržbu, je ľahký a je ho možné opracovať s minimálnymi toleranciami, čo zaručí jeho vysokú tesnosť. Aj toto sú dôvodu prečo sme sa rozhodli pracovať a takýmto typom materiálu v našej spoločnosti DEMETER Nitra. Hliníkové dvere pôsobia ušľachtilým dojmom, sú rozmerovo stále, odolné voči prostrediu i mechanickému poškodeniu.

demeter okna a dvere nitrademeter okna a dvere nitrademeter okna a dvere nitra

Okná a dvere DEMETER

 

Svätoplukovo 69, 951 16 Svätoplukovo
Tel.: 037/65 33 092
E-mail: vyroba@demeter.sk, aluminium@demeter.sk

 www.oknademeter.mojanitra.sk

www.demeter.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok