Odštartujte nový rok a založenie vašej f - Služby a rôzne | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Služby a rôzne v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Odštartujte nový rok a založenie vašej firmy výberom správneho virtuálneho sídla

dátum pridania: 20.01.20-08:42

Predsavzatí, ktoré ste nedodržali a budete na ne na konci roka spomínať, bude určite veľa. V niektorých prípadoch sú naše kroky jednoducho nevyspytateľné. Pokiaľ ste sa ale rozhodli spolu s novým rokom vstúpiť na podnikateľský trh, podceňovať svoje rozhodnutia sa vám nevyplatí. V mnohých prípadoch tým ohrozujete nielen seba, ale aj majetok celej vašej rodiny. S virtuálnym sídlom môžete ale vstúpiť do nového roka bez obáv a minimálneho finančného rizika.

Zjednodušte si podmienky založenia novej firmy

 

Každý začiatok je predsa ťažký a pokiaľ do nových vecí vstupujete bez potrebných skúseností a praxe, platí to dvojnásobne. 

 

„Na dobrom začiatku záleží všetko.“ 

(Ján Amos Komenský)

 

Preto si ho uľahčite aspoň výberom dobrého sídla firmy. Lacnejším virtuálnym sídlom firmy s rovnakými výhodami a hodnotou sa nevyhnete svojim povinnostiam ani zákonom stanoveným podmienkam. 

 

virtualne sidlo firmy nitra

 

Zriadiť si virtuálne sídlo firmy v hlavnom meste bez ohľadu na to, kde podnikáte, zákon nijako neobmedzuje. Vďaka tejto možnosti môžete ušetriť na počiatočných výdavkoch, neprídete o svoje súkromie, získate zároveň potrebnú anonymitu, prestíž a označenie v lukratívnych priestoroch. 

 

Online evidenčný systém virtuálneho sídla

 

Klasická kancelária, ktorú v mnohých prípadoch ani nepotrebujete, pretože pracujete z domu, stojí nemalé peniaze. Je dobré, ak máte na jej správu a riadenie aj druhého zamestnanca. Ten však musí mať na svoj výkon ideálne pracovné podmienky, klímu, teplo a svetlo. To všetko ale vyženie z vašej peňaženky alebo firemného účtu ďalšie peniaze. 

 

Prenájom virtuálneho sídla v dobrej lokalite, s riadnym označeným a online evidenčným systémom vám naopak pomôže ušetriť. A povedzme si na rovinu, na úvod a investície sa predsa zíde každé jedno euro. 

 

Virtuálne sídlo si môžete prenajať v už od 3,90 €/ mesiac. S vyžitím ďalších iných služieb, ako je napríklad preberanie listových zásielok, ich online evidencia, fotka, e-mail alebo SMS notifikácia si ušetríte aj svoj čas. 

 

K dispozícií a pri výbere vhodného balíka služieb máte aj skartovanie zásielok, skenovanie ich obsahu a prenájom zasadacej miestnosti. Zvýhodniť si založenie firmy výberom tejto ponuky bude v novom roku jedným z vašich najlepších rozhodnutí. Všetko vybavíte rýchlo, online a pohodlne.  

 

foto:shutterstock
 poslať článok mailom  vytlačiť článok