Obrovské bubliny, úžasná hudba a veľa záb - Šport a relax | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Šport a relax v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Obrovské bubliny, úžasná hudba a veľa zábavy - Dobrodružstvá Mydlinky a Bublíka v Bublilande

dátum pridania: 09.09.19-09:45

Prvé divadlo mydlových bublín prináša do Nitry nezabudnuteľné predstavenie pre celú rodinu. Mydlinka a Bublík si získajú aj vás. 6.10.2019 v klube Nájomná jednotka.

Dobrodružstvá Mydlinky a Bublíkа v Bublilande je jedným z najzábavnejších a najnezvyčajnejších detských predstavení, kde hlavní hrdinovia sú mydlové bubliny!  

Táto hudobno-interaktívna šou pre celú rodinu počas viac ako 1000 vystúpení po celom svete pobavila a roztancovala desaťtisíce detí. Teraz konečne aj v Nitre.

mydlove bubliny soap opera bublik

Originálny autorský projet vhodne kombinuje neobyčajnú rozprávku s množstvom jedinečných trikov a kúskov s mydlovými bublinami.

Obyvatelia čarovnej krajiny a žiaci špeciálnej “bubli-bubli” školy, Mydlinka a Bublík, prenikajú do tajomstiev zaujímavej náuky – mágie skrotenia mydlových bublín.

najomna jednotka koncert oktober 2019 soap opera


Na to, aby si našli recept mydlovej bubliny šťastia, oni majú bojovať s magistrom škodlivého bublinafukovania – Podfukom, a premeniť všetky jeho hanlivé, dráždivé a trápne bubliny na smiešlivé! Mydlinka a Bublík samozrejme nemôžu zvládnuť všetko sami! Našťastie je tu geniálny akademik bubli-magie, profesor Zázračný, ktorý cez mydloskype sleduje, či je s nimi všetko v poriadku a pomáha im v zložitých situáciách. Zvláštna Víla z krajiny obrovských mydlových bublín robí radosť pre všetkých čarovným dážďom z mydlových bublín.

mydlinka a bublik v nitre predstvenie pre deti


Ponorte sa do detského sveta plného radosti s celou rodinou! Spolu je veselšie!

6.10.2019 (nedeľa) 12:00,  Klub Nájomná jednotka Nitra

Vstupenky na bublinovú šou Dobrodružstvá Mydlinky a Bublíkа v Bublilande zakúpite online TU:

Predstavenie je určené pre rodiny s deťmi od 3 rokov. Predstavenia trvá 60 min.

bublinova shov nitra 6.10.2019 najomna jednotka
 poslať článok mailom  vytlačiť článok