NR-SOLUS Nitra - Vaše kompletné stavebnícke služ - Fasády | moja Nitra
 
 

NR-SOLUS Nitra - Vaše kompletné stavebnícke služby!

dátum pridania: 25.01.18-09:52

Rekonštrukcia domu, stavba nového či zmena fasády je krokom, ku ktorému sa počas života uchýli takmer každý. Máte v pláne postaviť, zrekonštruovať či prestavať svoj dom či iné priestory? Firma NR-SOLUS v Nitre Vám s dlhoročnou praxou na stavebnom trhu ponúka komplexné služby v oblasti stavebníctva!

NR-SOLUS Nitra

Naša firma sa na trhu so stavebnými a murárskymi prácami pohybuje už dlhé roky. Je známa tým, že ponúka komplexné služby spojené so stavebnými a murárskymi prácami. Ponúkame Vám široké spektrum možností výberu z našej ponuky, ktorá zahŕňa práce ako napríklad realizácia hrubých stavieb, zastrešenie, rekonštrukcia bytových jadier, kompletné zateplenie stavebných objektov, ale aj stierky, maľby, obklady a iné.

Stavebné práce NR-SOLUS Nitra Stavebné práce NR-SOLUS Nitra

Naša ponuka je prispôsobená celkovým potrebách a žiadostiam našich zákazníkov, ktorým garantujeme kvalitu, spoľahlivosť a kompletné spracovanie s cieľom byť kreatívny a originálny na trhu.
Stavebné práce NR-SOLUS Nitra

NR-SOLUS Nitra - kompletné stavebné služby

V rámci stavebných služieb Vám NR-SOLUS Nitra ponúka:

  • základy pre hrubé stavby, zastrešenie, prestavba

  • rekonštrukcia RD, bytových jadier, interiérov

  • kompletné zateplenie objektov

  • murárske práce, stierky, maľby, obklady

  • aplikácia sadrokartónov

  • komplexné služby týkajúce sa plynu, vody, elektra

  • stavebný dozor

  • zľavy pri nákupoch sortimentu

Stavebné práce NR-SOLUS Nitra

NR - SOLUS NITRA - realizujeme Vaše sny

V NR-SOLUS Nitra, uskutočníme všetky Vaše požiadavky týkajúce sa stavby, elektra, vody, kanalizácie aj plynu. Všetko, čo potrebujete k stavbe Vášho nového domu, nájdete na jednom mieste. Súčasťou našej práce je aj rekonštrukcia stavieb. Zabezpečujeme aj prestavbu a celkovú zmenu bytových jadier, ich búranie a následné prestavanie na základe Vašich požiadaviek.

Stavebné práce NR-SOLUS Nitra Stavebné práce NR-SOLUS Nitra

Je v našom záujme, aby ste boli s našou prácou maximálne spokojní a ostali nám verní aj pri realizácií Vašich ďalších projektov. Plníme sny všetkých našich zákazníkov a snažíme sa uskutočniť Vašu predstavu o ideálnom bývaní, ale aj funkčných a praktických priemyselných stavieb.

Stavebné práce NR-SOLUS Nitra Stavebné práce NR-SOLUS Nitra

Dlhoročná prax - záruka úspechu

Úspechy NR-SOLUS Nitra zaručujú aj hodnoty, ktorými sa v našej práci riadime. Neustále sa snažíme aktualizovať a inovovať techniky a prostriedky, ktoré používame pri našej práci. Medzi dôležité hodnoty zaraďujeme aj komunikáciu so zákazníkmi, ktorá je základnom úspešnej realizácie celého projektu. Medzi našu ponuku patria aj zľavy, ktoré dokážeme prispôsobiť aktuálnym ponukám.

Zlepšite kvalitu svojho bývania!

 

NR-SOLUS Nitra - Vaše kompletné stavebné práce!

Kalinčiakova 20, 949 01 Nitra

Tel.: 037/741 41 24, 0905 498 835

balaznr@gmail.com

www.nrsolus.sk


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok