Novinky v SNOWLAND Valčianska dolina - Šport a relax | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Šport a relax v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Novinky v SNOWLAND Valčianska dolina

dátum pridania: 02.12.16-11:05

Pre všetkých nadšencov zimným športov máme skvelé správy! Lyžiarske stredisko SNOWLAND Valčianska dolina má pre Vás v blížiacej sa zimnej sezóne pripravené novinky, ktoré spríjemnia Vašu zimnú dovolenku s rodinou či priateľmi.

Sme moderné lyžiarske a rekreačné stredisko s celoročnou prevádzkou, ktoré sa nachádza iba 12 km od Martina v pohorí Malá Fatra. Pre našich zákazníkov sa snažíme vždy vytvoriť nezabudnuteľnú dovolenku, zameriavame sa predovšetkým na rodiny s deťmi.

Posilnené zasnežovanie


V nadchádzajúcej zimnej sezóne prinášame pre našich lyžiarov prekvapenie v podobe posilneného zasnežovania. To znamená, že zjazdovky, ktoré budú o polovicu rýchlejšie, pokryjeme umelým snehom. Sneh bude kvalitnejší a vo vyššej vrstve, čo lyžiarom určite zvýši komfort pri športovaní.

zasnezovanie vo valcianskej doline

Okrem iného je stále čerstvou novinkou už z predchádzajúcej zimnej sezóny naša vynovená a zrekonštruovaná reštaurácia Humno. Kapacita miest sa viditeľne zvýšila a tiež pribudol skibar – útulný bar s krbom a nový bufet u Yetiho, ktorý sa nachádza priamo v budove.

restauracia vo valcianskej doline

Návštevníci na prvom mieste


Vlani sme vybudovali pre Vašich malých lyžiarov dopravný pás na detskom vleku, ktorý uľahčí ich začiatky na lyžiach. Komfort pri nastupovaní na lanovú dráhu umožňuje pohybový pas. Služby nášho strediska sa snažíme aj naďalej zdokonaľovať, pre komfort a spokojnosť našich návštevníkov sa snažíme urobiť čo najviac. Všetko ostatné je už v rukách Perinbaby. Veríme, že táto zimná sezóna bude omnoho úspešnejšia ako tá predchádzajúca.

 dovolenka v snowland valcianska dolina

Tešíme sa na Vás!

silvester v snowland valcianska dolina

snowland igor kmeto

Snowland Valčianska dolina


Valčianska dolina 1054, 038 35 Valča
Tel.: 0903 11 22 11
Email: snowland@snowland.sk

www.snowland.sk
Nájdete nás aj na Facebooku.
 poslať článok mailom  vytlačiť článok