Nová Mazda3 si Vás získa športovým a energick - Auto-Moto | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Auto-Moto v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Nová Mazda3 si Vás získa športovým a energickým vzhľadom

dátum pridania: 27.05.19-09:15

Novinka v automobilom svete prináša spojenie elegancie, bezpečnosti, vyspelej technológie a športového vzhľadu. Kombinácia, ktorej výsledkom je dokonalý vzhľad i zážitok z jazdy.

Mazda 3 prichádza na trh s novinkou, ktorá je dostupná v dvoch prevedeniach - hatchback a sedan. Nové modely sa odlišujú napríklad novou podvozkovou architektúrou Skyactiv Vehicle Architecture, ktorá má nižšiu hmotnosť a komfortnejšie fungujúci podvozok. Vynikajú i ďalšími lákavými vlastnosťami.


Mazda3 Hatchback

Zapôsobí na Vás svojím energickým, atraktívnym vzhľadom a výrazným športovým pôvabom. Je navrhnutá tak, aby ste mali pocit, že sa dívate na umelecké dielo – nie iba na auto.

Mazda 3 Novinka 2019 Mazda Nitra


Mazda3 Sedan

Využitím dizajnu Kodo a pokročilých technológií Skyactiv vznikla elegantná, prepracovaná karoséria s ostrým a čistým štýlom.

 Mazda 3 Novinka 2019 Mazda Nitra

 

DIZAJN - ODRAZY SVETLA, KTORÉ VÁS UCHVÁTIA

Pri každom pohľade bude úplne nová Mazda3 vyzerať inak a zaujme vás svojou jemnou a občas aj dramatickou zmenou charakteru a výrazu. Vďaka nášmu remeselnému majstrovstvu sme vytvorili povrch karosérie, ktorý hladko a jasne odráža svetlo pri zmenách svetelných podmienok a scenérie.

 Novinka Mazda 3  hatchback sedan Mazda Nitra 2019

Mazda Nitra Mazda3 2019 sedan hatchback

 

Jazdná dynamika

Vychutnajte si intenzívnejšie prepojenie s vozidlom Jinba Ittai a vzrušujúcu jazdnú dynamiku prostredníctvom našej najnovšej architektúry Skyactiv. Nová karoséria sa vyznačuje vyššou tuhosťou a efektívnejším prenosom energie. Pridáva nové prepojenia prednej a zadnej časti, ktoré dopĺňajú vertikálne línie.

Novinka Mazda 3  hatchback sedan Mazda Nitra 2019


Pohonné jednotky

Rozhodnite sa pre 2,0-litrové vznetové motory Skyactiv-G, ktoré teraz ponúkajú vyšší výkon, funkciu deaktivácie valcov, technológiu mild hybrid a vynikajúcu účinnosť. Pohonná jednotka Skyactiv-D 1.8 znižuje množstvo výfukových plynov a zaisťuje hladkú jazdu a živšie reakcie.

Novinka Mazda 3  hatchback sedan Mazda Nitra 2019
 


BEZPEČNOSŤ A BEZSTRESOVÁ JAZDA NA PREPLNENÝCH CESTÁCH

Počas jazdy s úplne novým modelom Mazda3 sa náš balík bezpečnostných technológií i-Activsense postará o komplexnú ochranu. Jednou z funkcií je systém SCBS na prevenciu čelného nárazu v mestskej prevádzke, ktorý pomocou snímačov nepretržite sleduje rozdiel rýchlosti a vzdialenosť medzi vami a prekážkami vpredu.

 Novinka Mazda 3  hatchback sedan Mazda Nitra 2019


TECHNOLÓGIE A JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE

Keď potrebujete informácie, sú presne tam, kde ich očakávate. Najnovším prvkom príslušenstva je 8,8" širokouhlý stredový displej. Zdokonalený stredový displej sa ovláda jednoduchšie iba pomocou kruhového ovládača a využíva nový intuitívny systém navádzania, ktorý podporuje jednoduché ovládanie.

Novinka Mazda 3  hatchback sedan Mazda Nitra 2019

 

KONEKTIVITA -  SYSTÉM MAZDA CONNECT ZDOKONALÍ POTEŠENIE Z JAZDY

S naším infromačno-zábavným systémom Mazda Connect s úžasným zvukovým systémom Bose s 12 reproduktormi sa bez námahy pripojíte k vášmu svetu a budete si užívať jazdu. Teraz sa dodáva s digitálnou príručkou používateľa, v ktorej rýchlo nájdete požadované informácie na stredovom displeji nového modelu Mazda3.

 Novinka Mazda 3  hatchback sedan Mazda Nitra 2019

 

MOTORY SKYACTIV - MOTOR BUDÚCNOSTI

S inovatívnou a spoľahlivou technológiou motorov spoločnosti Mazda môžete bezpečne hľadieť do budúcnosti. Naše motory už teraz spĺňajú emisnú normu EURO 6d-Temp, ktorá nadobudne účinnosť v roku 2019. Táto technológia je súčasťou štandardnej výbavy.

 Novinka Mazda 3  hatchback sedan Mazda Nitra 2019

 


Novinka Mazda 3  hatchback sedan Mazda Nitra 2019

Vytvorte si vlastný model Mazda3 a prispôsobte si zovňajšok aj interiér tak, aby výsledok plne zodpovedal vašim predstavám. Svoj vysnívaný model si vytvoríte TU

 

 

N - motor - autorizovaný predaj a servis značiek Mazda a Ford Nitra


Drážovská cesta 5, 949 01 Nitra

Tel.č.: 0914 666 867, +421 37 741 7363

E-mail: info@n-motor.sk

 Mazda Nitra

n-motor.sk

Sme aj na Facebooku!

Mazda - Ford
 poslať článok mailom  vytlačiť článok