Nová Mazda CX-5 Drive Together - Auto-Moto | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Auto-Moto v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Nová Mazda CX-5 Drive Together

dátum pridania: 11.07.17-08:54

Predstavujeme novú Mazdu CX-5. Mazda CX-5 má štýlový, prémiový dizajn KODO s vyváženými proporciami a ponúka pôžitok i komfort z jazdy pre vás. Príďte si ho vyskúšať na vlastnej koži ...

Drive together, spoločná radosť z jazdy

Zažite nový rozmer potešenia z jazdy v novej Mazde CX-5. Naše najnovšie kompaktné SUV s kompletne prepracovaným dizajnom exteriéru aj interiéru poskytuje vynikajúci komfort a pôžitok vodičovi aj jeho spolucestujúcim. Nová Mazda CX-5, navrhnutá a skonštruovaná ako stelesnenie čistej radosti z jazdy, poskytne každému na jej palube intenzívny pocit Jinba Ittai, teda pocit silnej spätosti a jednoty s vozidlom.

Oceňovaná Mazda CX-5 pokračuje vo vývoji a prichádza vynovená s cieľom byť najlepšia v segmente malých SUV

Vďaka vynovenému dizajnu KODO a bezkonkurenčnej kvalite spracovania pôsobí krásna karoséria v novej žiarivej farbe červená Soul Red Crystal suverénne a odhodlane, kým tichý, priestranný a pedantne vypracovaný interiér, zameraný na človeka, poskytuje maximálny komfort vodičovi aj spolucestujúcim. Ideálne vozidlo na dlhé, zábavné výlety s rodinou a priateľmi.

Vďaka vyspelým bezpečnostným technológiám i-ACTIVSENSE si môže každý užívať relax a radosť na cestách. Podeľte sa o dokonalý pôžitok z jazdy. KAROSÉRIA SKYACTIV novej Mazdy CX-5 patrí medzi najbezpečnejšie a zároveň najľahšie vo svojej triede. Zlepšením podvozku, izolácie a KAROSÉRIE SKYACTIV je jazda tichšia, kultivovanejšia a komfortnejšia.

Nezameniteľný dizajn a špičkový výkon v dokonalej harmónii

Podľa tvorcov vozidiel Mazda musí byť dizajn v harmónii s konštrukčným riešením, aby si vodič mohol za volantom naozaj vychutnať radosť z jazdy a získať pocit spätosti s vozidlom. Nová Mazda CX-5, zrodená z podstaty dizajnu KODO, je akoby plná energie a pohybu; má lepšiu aerodynamiku, lepšie jazdné vlastnosti a lepšiu ovládateľnosť.

Červená Soul Red Crystal je nová žiarivá farba karosérie s hĺbkou a krásou povrchu, akú dokážu vytvoriť len majstri svojho remesla. Táto nová farba, ktorá dáva vyniknúť kráse dizajnu KODO, pôsobí neuveriteľne živo a energicky.

Impozantný výkon, pôsobivá úspornosť

Technológie SKYACTIV-VEHICLE DYNAMICS umožňujú novej Mazde CX-5 fungovať v harmónii s vodičom, ktorý si tak môže vychutnať väčší pôžitok z jazdy. Vďaka nášmu inovatívnemu systému G-Vectoring Control vozidlo presnejšie a kultivovanejšie reaguje na pokyny vodiča prostredníctvom volantu.

Tento systém, reguluje výkon motora v záujme optimálneho zaťaženia jednotlivých kolies. A keďže vozidlá typu SUV majú ťažisko položené vyššie, určite oceníte prínos tohto systému. Riadenie je presnejšie, vozidlo je lepšie ovládateľné a cestujúci si užijú hladšiu, komfortnejšiu jazdu.

Ochrana pre vás aj vašich spolucestujúcich na svetovej úrovni

Ďalším príkladom toho, ako sa snažíme umocniť spätosť vodiča s vozidlom, sú naše inteligentné bezpečnostné technológie i-ACTIVESENSE AWD. Na základe údajov z 27 senzorov systém vyše 200-krát za sekundu vypočítava rôzne nastavenia, aby vodičovi pomáhal rozpoznávať potenciálne nebezpečenstvá, vyhýbať sa kolíziám tam, kde je to možné, a znižovať závažnosť nehôd, keď sa im nedá zabrániť.

Bezpečnosť, vďaka ktorej si užijete viac radosti pri cestovaní s rodinou

Bezpečnostné technológie Mazda ponúkajú ochranu na úrovni svetovej špičky pre vás aj vašich spolucestujúcich. Naše vyspelé bezpečnostné technológie i-ACTIVSENSE vám navyše poskytnú radosť z jazdy vďaka pocitu Jinba Ittai.

Nová Mazda CX-5 obsahuje najnovší adaptívny tempomat Mazda a viacfarebný projekčný Head Up displej s funkciou rozpoznávania dopravných značiek, vďaka ktorej sa rýchlostné obmedzenia a iné dopravné značky zobrazujú priamo pred vodičom na čelnom skle.

Informácie a zábava

K vytvoreniu pevného, jedinečného puta medzi vodičom a vozidlom prispieva aj intuitívny systém infozábavy a konektivity MZD Connect. Vďaka nemu sa bez námahy dostanete k hudbe, sociálnym médiám, mapám, svojim kontaktom a aplikáciám prostredníctvom 7” farebného dotykového displeja alebo ovládača multimédií.

Vďaka kruhovému HMI ovládaču ovládate systém bez toho, aby ste spustili oči z cesty. Relax pri hudbe vo fantastickej zvukovej kvalite vám zaručí prémiový systém BOSE® s 10 reproduktormi.

Keď jazdíte v Mazde, nikdy nie ste sami.

 

Váš dealer Mazda - N-motor s.r.o.

Drážovská cesta 5, 949 01 Nitra

037/741 73 63

0911 647 901, 0911 270 026

info@n-motor.sk

www.n-motor.mazdadealer.sk
 poslať článok mailom  vytlačiť článok