Nitrianska šípkova liga začína už 16. jan - Šport a relax | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Šport a relax v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Nitrianska šípkova liga začína už 16. januára 2014

dátum pridania: 10.01.14-15:22

Vážení šípkari, šípkarky, priatelia klasických šípok, radi by sme Vás pozvali do jarnej časti Nitrianskej šípkarskej ligy 2014, ktorú spúšťame vo štvrtok 16. januára 2014 o 17.20 hodine. Jarná časť bude mať 22 kôl a majstrom sa stane ten najlepší.

Kto sme a pre koho je tento krásny šport ?

Nitrianska šípkarská liga je nitrianska liga v klasických šípkach, v ktorej hrajú hráči z blízkeho aj vzdialeného okolia. Naši hráči sú hlavne Nitrančania, ale aj zo vzdialených miest ako sú Trnava, Zlaté Moravce, Nové Zámky, či Bratislava. Do súťaže sa môže prihlásiť každý, kto má záujem, počas celej sezóny. Hrávame vždy vo štvrtok od 17.20 h v Pube Zvonica na ulici Kozmonautov v Nitre. Liga je rozdelená na dve sezóny - jarnú a jesennú. Jarná sezóna začína 16. januára a končí 19. júna.

Sme ľudia, ktorých šípky bavia a zabávajú sa šípkami. Niektorí chodíme hrávať ako naše hobby, niektorí sú naozaj skvelí a hrajú súťažne na vysokej slovenskej a európskej úrovni. Šípky sú však pre všetkých tešíme sa na všetkých skalných aj nových hráčov. Príďte a uvidíte, ako Vás šípkarenie chytí za srdce a budete sa tešiť na ďalší štvrtok tak, ako my...

Nová sezóna 2014

Do novej sezóny Vám prajeme to najlepšie, veľa úspechov a trpezlivosti v tréningu a hre. Veríme, že nová sezóna prinesie nový vietor na naše šípkarské plachty a na konci budeme sumarizovať úspešnú plavbu. Srdečne sa tešíme na všetkých skalných a očakávame masívny prírastok nových hráčov. Veď už dlho vieme, že práve v našej lige sa stretáva pravidelne slovenská elita a to je to, čo nás láka prísť si zahrať a dokázať si, že na to máme.

My, šípkarský klub DC Nitra a organizátori Nitrianskej šípkarskej ligy, sa budeme aj túto sezónu snažiť o to, aby sme posunuli klasické šípky dopopredia, hlavne medzi laickú verejnosť a aby sme sa priblížili k Lejksajdcentr aréne a vytvorili divákom atmosféru ako na športovom a kultúrnom podujatí.

V sezóne jar 2014 hráme o finančnú výhru 200 € a nádherné poháre a odmeny, za ktoré sa naozaj oplatí zúčastniť. Finančné výhry a vecné odmeny vo forme tričiek, šálov, diplomov, pohárov, plakiet, ... - proste maximum, čo sa sa dá na Slovensku na šípkach získať.

Tešíme sa na šípkarov zo slovenských veľkomiest ako sú Nitra, Trnava, Nové Zámky, Zlaté Moravce, Báb, Drážovce, Vráble, Bratislava, Štúrovo, Podhorany, Spišský Hrhov, a všetci ostatní...

 

Nitrianska šípkarska liga
Jaroslav Oprala, tel.:0903 952 398
www.dcnitra.wbl.sk


 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok