Nitra Glycerin Hostel - štýlové ubytovanie z - Ubytovanie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Ubytovanie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Nitra Glycerin Hostel - štýlové ubytovanie za výhodnú cenu

dátum pridania: 08.06.16-14:10

Túžite spoznávať Nitru a pri tom byť ubytovaní v štýlovom zariadení so zaujímavo riešením dizajnom izieb a výhodnou cenou? Alebo chcete spoznať nových ľudí, s ktorými zažijete kopu skvelých zážitkov? V Nitra Glycerin Hostel, je o zábavu postarané!

Nitra Glycerine Hostel

Nitra Glycerine Hostel je lacná turistická ubytovňa, v ktorej sa ubytovávajú najmä študenti z rôznych krajín. Ubytovaní hostia si môžu vybrať z rôznych typov izieb, a zároveň zdieľajú spoločnú kuchyňu, sociálne zariadenie, kúpelňu a spoločenskú miestnosť. 

glycerine hostel

Ubytovanie

V Nitra Glycerine Hostel sa môžete ubytovať v 6 rozličných izbách, ktoré Vám bližšie predstavíme. Na výber máte z týchto:

  • MOJITO - táto izba je zariadená v súlade s názvom, a preto je zelenej farby. Ubytovať sa v nej môže max šesť hostí na troch poschodových posteliach, ktorí zdieľajú spoločný priestor. Cena je 12e na osobu.

glycerine hostel mojito

  • COSMOPOLITAN - už podľa názvu, to bude izba určená výhradne pre ženské osadenstvo. Nájdete tu tri samostatné postele a izba sa nesie v nádychu ružovej farby. Cena je 15e na osobu.

cosmopolitan

  • PIŇA COLADA - súkromná izba, kde nájdete jednu partnerskú dvojposteľ, dominujúcimi farbami sú tu žltá, čierna a biela. Cena za izbu je 32e na noc.

pina colada

  • CAIPIROSKA - takisto súkromná miestnosť v červenej a bielej farbe.

caiprioska

  • KALIMOTXO - izba má šesť ubytovacích postelí, a hostia v nej zdieľajú spoločný priestor. Dominujúcou farbou je tu fialová.

kalimotxo

  • NEGRONI - posledný typ izby, ktorá je súkromná, a kde sa nachádzajú tri postele. Je ladená do červenej farby. Cena za izbu na noc je 40e. 

negroni

ERASMUS - špeciálna zľava pre študentov

Si v Nitre na výmennom pobyte ERASMUS? Alebo potrebuješ nejakú dočasné ubytovanie v Nitre? Alebo ťa idú navštíviť priatelia do Nitry, zatiaľ čo ty si na Erasme? Tak potom príď do Nitra Glycerine Hostel, ktorý si pre študentov programu ERASMUS pripravil špeciálnu ponuku. Každý študent, ktorý je pobyte ERASMUS a ubytuje sa v Nitra Glycerine Hostel získa 10% zľavu z ceny ubytovania. A to sa teda oplatí!

nitra glycerine hostel

Ďalšie špeciálne ponuky

Ak máš narodeniny, tak ti Nitra Glycerine Hostel dá darček. V deň narodenín máš ubytovanie zadarmo! Jediné čo musíte urobiť, je oboznámiť to emailom v predstihu. Ďalšou výhodnou ponukou je ubytovanie pre študentov v Nitre, ktorí chcú zostať v meste počas týždňa. Pokiaľ zostanete 4 alebo 5 po sebe idúcich nocí, medzi nedeľou a utorkom, máte ubytovanie už od 9e na noc. Akcia platí od konca októbra do júna. 

glycerin hostel

Nitra Glycerine Hostel je tu pre Vás každý deň nepretržite!

 

Nitra Glycerine Hostel

Bratislavská 15A, 949 01 Nitra

Email: nitrahostel@gmail.com

Tel.: 0902 695 505

 

www.nitraglycerinhostel.com

Nájdete nás aj na Facebooku:
 poslať článok mailom  vytlačiť článok