Nezabudnuteľná svadba v Restaurant & Pizzer - Móda, krása | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Móda, krása v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Nezabudnuteľná svadba v Restaurant & Pizzeria Amigo

dátum pridania: 23.03.18-10:15

Svadba je jeden z tých dní, ktoré úplne zmenia život človeka. Preto by mala byť veľkolepá a nezabudnuteľná. Ak hľadáte vhodný priestor, v ktorom by ste takúto jedinečnú svadbu zažili, je tu pre Vás Restaurant & Pizzeria Amigo!

Restaurant & Pizzeria Amigo sa nachádza v dedinke Výčapy-Opatovce, neďaleko mesta Nitra. Ponúka Vám príjemné prostredie a ideálne priestory pre Vašu svadobnú hostinu. Vďaka skvelej kuchyni a profesionálnemu prístupu personálu si v Restaurant & Pizzeria Amigo užijete Váš veľký deň naplno.

 svadobná hostina výčapy opatovce

reštaurácia a pizzéria Amigoreštaurácia výčapy opatovce

 

V reštaurácii a pizzérii Amigo Vám radi poradia pri výbere svadobného menu. Môžete si pochutnať na tradičných jedlách z kvalitných domácich surovín, ale nájdete tu aj vynikajúce jedlá modernej kuchyne a rôzne špecialitky podľa najnovších trendov v gastronómii. Reštaurácia zabezpečuje v prípade záujmu aj catering vo Vami vybraných priestoroch.

 svadba výčapy opatovce

 

Restaurant & Pizzeria Amigo má pre Vašu svadobnú hostinu k dispozícii vnútorné priestory s kapacitou pre 60 ľudí. Priateľský a ústretový personál sa postará nie len o chutné jedlo, ale aj o slávnostné stolovanie a svadobnú výzdobu miestnosti podľa Vašich predstáv. Restaurant & Pizzeria Amigo disponuje aj vonkajšou terasou, kde môžete osláviť Váš svadobný deň v letných mesiacoch. Kapacita letnej terasy je 40 ľudí.

restaurant pizzeria amigo

svadba nitra


Zažite jedinečnú svadbu Vašich snov v Restaurant & Pizzeria Amigo!


Restaurant & Pizzeria Amigo

Spojovacia 870/2, Výčapy-Opatovce
Mob.: 0908 645 042
E-mail: amigorestaurant@gmail.com

Nájdete nás aj na Facebooku:
 poslať článok mailom  vytlačiť článok