Návod, ako si navrhnúť vlastné tričko - Móda, krása | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Móda, krása v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Návod, ako si navrhnúť vlastné tričko

dátum pridania: 17.08.20-16:42

Premieta sa vám v hlave obraz trička, ktoré by ste chceli nosiť, no zatiaľ ste ho nikde nenašli? Máme riešenie. V súčasnosti už originalitu svojej osobnosti môžete preniesť aj na oblečenie a vytvoriť tak vlastné tričko s neomylne jedinečným dizajnom. Tričko, ktoré budete mať iba vy.

Vlastné tričko, alebo ako si vytvoriť vlastné jedinečné tričko vám povieme v návode.

Nápad na tričko s vlastnou potlačou

Fantázii sa medze nekladú. Stačí zbúrať steny a zábrany a kreativita si už nájde cestu aj k vám. Možno nápad už v hlave dávno máte, možno stále premýšľate, aký motív je pre vás tým pravým. 

Obľúbený citát 

Máte nejaký obľúbený citát, výrok, motto, ktoré definuje to, čomu veríte, alebo ako žijete? Tak ho dajte na tričko s vlastnou potlačou a noste ho sebou celý deň. Ono to možno nebude rovnaké ako tetovanie, no keď vás obľúbený citát omrzí, tričko vždy môžete vymeniť za nové.

Vtipný výrok

Možno je humor a vtip vašou druhou tvárou. V tom prípade sa nebojte svoje vtipné hlášky povedať svetu kreatívne - pomocou vlastného trička.

Vlastný obrázok

Maľujete alebo kreslíte? Ak áno, umiestnite svoj výtvor na tričko. V opačnom prípade sa pozrite na Pinterest (dajte si ale pozor na autorské práva). Tam nájdete obrovskú kopu rôznych dizajnov, ktoré sa vám akiste budú páčiť.

Inšpirujte sa tým, čo máte radi

Tričko s vlastnou potlačou by malo odraziť vašu osobnosť. Ukážte teda jeho prostredníctvom čomu holdujete. Možno ste zarytým čitateľom, fanúšikom Hviezdnych vojen, seriálovým fanatikom, rybárom či motorkárom. Nech je ako chce, tričko s vlastnou potlačou môže byť ukážkou toho, kým vlastne ste.

napad na tricko s vlastnou potlacou nitra

Vyberte si farbu trička s vlastnou potlačou

Aká je vaša obľúbená farba? Vyberte si farbu, ktorá vám pristane a zlaďte ju s vybraným dizajnom.

Zašlite svoju požiadavku na e-shop Tričkový.sk

Požiadavku stačí poslať cez nákupný košík ako pri klasickom online nákupe. Zadajte údaje, e-mail, aby sa s vami e-shop mohol spojiť v prípade nejasností.

Proces je rýchly

Nemusíte sa báť, že vás nákup oberie o čas. Naopak, je rýchly a vy sa tak čoskoro budete tešiť z nového trička.

Čakajte prekvapenie

E-shop Tričkový navyše posiela aj prekvapenie. A to zľavu na ďalší nákup aj reklamačný lístok. Ak teda s tričkom nebudete spokojní, môžete ho vrátiť. To sa vám ale určite nestane.
 poslať článok mailom  vytlačiť článok