Nano4you - ochrana rôznych povrchov - Auto-Moto | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Auto-Moto v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Nano4you - ochrana rôznych povrchov

dátum pridania: 16.03.18-09:42

Ak si myslíte, že sa to nedá, že to nepôjde, tak máme pre vás skvelú správu! Ide to. A dokonca jednoduchšie ako by ste si vedeli predstaviť. Vitajte vo svete Nano4you produktov. Ochranné a čistiace prípravky, ktoré menia vaše predstavy o čistote okolo vás.

Ošetrenie rôznych povrchov, menšia frekvencia upratovania a následné šetrenie vášho času a peňazí. To je jedinečná inovácia v čistení a upratovaní, ktorú vám prináša nanotechnológia.

Povrch, na ktorom je nanesená ochranná nano vrstva, vydrží dlhšie čistý a je omnoho odolnejší voči znečisteniu.

Materiály po impregnácií nemenia vzhľad, odolávajú chemikáliám až do ph 12. Pred impregnáciu je potrebné materiály správne vyčistiť. Produkty Nano4you ponúkajú čistiace prípravky určené na najrôznejšie povrchové materiály.

Ak ste sa teda rozhodli udržiavať ich dokonalý vzhľad, či už vo vašej domácnosti, v exteriéri, vašich dopravných prostriedkov a v neposlednom rade vášho oblečenia. Rozhodli ste sa pre ochranné a čistiace prostriedky Nano4you.

Firma Nano4you sa zaoberá predajom širokej škály nano produktov. Vyberte si ten pravý produkt podľa kategórie (dom, záhrada, dopravné prostriedky, oblečenie) a typu materiálu ( sklo, plasty, kovy, textil, drevo...). Objavte jedinečnosť v nenáročnosti čistenia, v dlhotrvajúcej čistote a ochrane povrchov. Nechajte sa unášať fantastickou funkčnosťou nano produktov. Presvedčia vás, že to skutočne ide!

Byt, dom a záhrada
Pomoc pri upratovaní:
Po očistení a po naimpregnovaní sú povrchy samočistiace, dlhšie odolávajú baktériám a plesniam, vírusom, riasam. Aj keď väčšina prípravkov je bezpečná pri kontakte s pokožkou, odporúča sa dodržiavať návod a základné hygienické pravidlá. Niektoré majú hygienické certifikáty. Sú biologicky odbúrateľné, teda nezaťažujú životné prostredie.

Nano4you ponúka komplexný systém nano ochrany v interiéri ako aj v exteriéri. Produkty majú širokú škálu zamerania: prírodný kameň, umelý kameň, obkladový kameň, betón, zámková dlažba, obklady a dlažby, fasády, hliníkové fasády, presklené fasády, sanitárna keramika, sklenené dvere, sklenené obklady, sprchové kúty, plastové okná, zimné záhrady, produkty na odstránenie rias, machov a vápenatých výkvetov. 

Šport a voľný čas
Nano4you ponúka tiež produkty pre šport a voľný čas. Jedná sa o prípravky spojené s ochranou športového oblečenia, obuvi, pracovných odevov, sedacích súprav, autosedačiek, kobercov atď. Na povrchu sa vytvorí jemný hydrofóbny náter, ktorý je paropriepustný a priedušný, zabraňuje vsakovaňiu vody a pomáha k lepšiemu čisteniu materiálu. Vďaka týmto vlastnostiam, predlžujeme životnosť materiálu na dlhšiu dobu.

Dopravné prostriedky
Ochrana a obnova vzhľadu povrchu vášho auta (motorky, bicykla, lode ...). V jedinom úkone produkt obnovuje a renovuje lesk, vytvára ochranu proti zašpineniu.

Firma Nano4you zabezpečuje aj profesionálnu aplikáciu výrobkov a taktiež konzultácie ohľadom výrobkov a služieb. V prípade odborného poradenstva a vašich otázok kontaktujte firmu tu: e-mail: info(at)nano4you.eu, tel.: 0948 951 521

Je veľkododávateľom pre upratovacie firmy, priemysel, automobilový priemysel, nábytkársky priemysel, kamenárske firmy predajcov kameňa a obkladov, športové predajne.

Produkty si môžete zakúpiť v e-shope www.nano4you.eu/sk a v týchto kamenných predajniach v Nitre: Army shop Bratislavská, Klinker Centrum Krškany, Kamenárstvo/Vašinova ulica, Pema/Bratislavská ulica, Saint gobein - Glass solutions. 

Nano4you je výhradný  zástupca českého výrobcu, všetky výrobky sú z Česka.

Doprajte vašim veciam, na ktorých vám záleží, dlhotrvajúci dokonalý vzhľad. Doprajte si stopercentnú čistotu, ktorá šetrí váš čas a peniaze. Používajte čistiace produkty Nano4you. 

Nano4you 
Pod Katrušou 33
949 05 Nitra

www.nano4you.eu/sk
 poslať článok mailom  vytlačiť článok