Najštýlovejšia bunda tejto sezóny - rifľová - Móda, krása | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Móda, krása v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Najštýlovejšia bunda tejto sezóny - rifľová bunda katana

dátum pridania: 17.12.19-22:48

Každý má rád, ak má v šatníku nejaký kus oblečenia, ktorý sa dá kombinovať naozaj s hocičím. Okrem toho sa dá aj využiť pri rôznych príležitostiach. Či už ide o každodenné nosenie alebo si ho potrebujete obliecť pri nejakej význam udalosti. Ak hľadáte presne toto mali by ste určite zvoliť rifľovú bundu katana.

 Ak ešte nemáte doma v šatníku žiadnu rifľovú bundu pozrite si z veľkého výberu rifľových búnd na tejto stránke https://bolf.sk/slo_m_Panska-moda_Panske-bundy_Riflove-bundy-14558.html

Rifľové bundy boli veľmi obľúbené v 90-tych rokoch 20. storočia a dnes vidíme ich slávny návrat. Tieto bundy majú všestranné využitie nie len čo sa týka toho, kedy si ich obliekame, ale aj to kam si rifľové bundy oblečieme. Rifľovú bundu si môžete obliecť aj do práce aj keď idete von do baru s kamarátmi, ale okrem toho sú praktické v tom, že ich môžete nosiť počas celého roka. Napríklad počas prechodných období ako je jar a jeseň, ale aj počas zimy a leta. Ide iba to, ako a s čím túto bundu kombinujete. 

riflova bunda katana bolf.sk

Kedysi sa rifľové bundy vyznačovali svojou mohutnosťou. To znamenalo, že rifľová bunda bola väčšinou väčších rozmerov, čo by mohlo mnohých z nás odlákať od kúpy tejto bundy. Dnes sa už nemusíte obávať rifľové bundy sú také ako kedysi teda mohutnejšie pre tých, ktorí vyznávajú a obľubujú tento štýl, ale na trhu sa nachádzajú aj rifľové bundy, ktoré sú už ľahšie a viac na telo. Okrem toho sa na rifľových bundách nachádzajú rôzne aplikácie. Obľúbené sú aj roztrhané rifľové bundy, ako je to v prípade roztrhaných riflí. Bundy sú buď roztrhané na rukávoch alebo na zadnej časti. 

Prečo sú rifľové bundy katana tak jedinečné a praktické

Rifľová bunda sa dá naozaj využiť počas celého roka. Napríklad na jar a na jeseň vás príjemné zahreje. Stačí keď si oblečiete nejaké tričko alebo rolák a na to si dáte rifľovú bundu napríklad namiesto kabátu. Počas leta sa príjemné hodí, keď sú chladnejšie večere. A v zime si ju kľudne oblečte na nejaké tričko alebo košeľu a navrch si ešte dajte zimný kabát alebo zimnú vetrovku. Vrstvenie oblečenia práve počas zimného obdobia je veľmi trendy a nemusíte sa obávať toho, že na rifľovú bundu si napríklad oblečiete ešte ďalšiu bundu alebo kabát.

 

 

Rifľové bundy pôsobia v každom outfite nenútene a prirodzene. Predstavte si, že idete niekam von s kamarátmi a máte oblečené iba biele tričko nohavice a tenisky. Chceli by ste tento outfit s niečím osviežiť, a preto si zvolíte rifľovú bundu, ktorá spraví váš outfit viac sofistikovanejší a budete pôsobiť oveľa šarmantnejšie. 

Nikdy sa nemusíte obávať toho, že k rifľovej bunde sa nebude niečo hodiť. Práve naopak hodia sa k nej všetky typy nohavíc. Či už ide o klasické nohavice, rifle alebo joggery. Taktiež sa rifľová bunda dá skombinovať s akoukoľvek farbou pánskych nohavíc. 

Ako a s čím nosiť rifľovú bunda katana

Už si viac nemusíte lámať hlavu nad tým s čím, a ako by ste mali rifľovú bundu nosiť. Prinášame vám zopár rád a tipov.

Rifľová bunda a tričko

Nič nie je tak trendy a príjemné na pohľad ako kombinácia rifľovej bundy a obyčajného trička. Ak chcete pôsobiť viac neformálne tak zvoľte rifľovú bundu tmavšej farby. Celý outfit ešte doplňte napríklad taškou cez plece alebo batohom a môžete ísť či už do školy, do práce alebo aj na rande. 

Rifľová bunda a šortky

Takúto kombináciu často krát vídavame počas jesenného obdobia. Celý look doplňte vysokými ponožkami čo je taktiež trendy už dlhší čas. 

Rifľová bunda a nohavice chinos

Tak s touto kombináciu vám zaručujem úspech. Už ste počuli o nohaviciach chinos? Ide o typ pánskych nohavíc, ktoré boli počas vojny súčasťou vojenskej rovnošaty. Tieto nohavice pôsobia elegantne a zároveň aj ležérne. 

A posledná rada na záver 

Pri výber tej správnej rifľovej bundy katana berte ohľad na tu správnu dĺžku. Rifľová bunda by vám nemala byť príliš dlhá ani príliš krátka ani zase príliš veľká alebo príliš tesná alebo obtiahnutá. 

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok