MUDr. Marián Šóth - ambulancia všeobecného leká - Zdravie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Zdravie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

MUDr. Marián Šóth - ambulancia všeobecného lekára pre dospelých Nitra

dátum pridania: 24.06.21-09:54

Musíte sa zúčastniť pravidelnej preventívnej prehliadky, máte náhly zdravotný problém, alebo potrebujete potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti? Všeobecný lekár pre dospelých, MUDr. Marián Šóth je pre Vás tým správnym lekárom!

MUDr. Marián Šóth

Ak hľadáte spoľahlivého lekára, ktorý Vám pomôže zbaviť sa zdravotných problémov a ťažkostí, ste na správnej adrese! MUDr. Marián Šóth poskytuje komplexnú zdravotnícku starostlivosť pre dospelých vo svojej ambulancii na Fatranskej ulici v Nitre.

mudr. marian soth

Tento výborný a skúsený profesionál sa vie pohotovo zorientovať v problémoch a trápeniach pacienta, profesionálne a zodpovedne určí diagnózu a ochotne pomôže aj nad rámec svojich povinností. Objednávanie pacientov prebieha telefonicky, ale aj e-mailom, alebo aj prostredníctvom stránky www.doktoronline.sk. Pacientov v ambulancií prijímajú aj bez objednania.

Čo všetko ešte poskytujú?

  • Odbery: denne a podľa potreby, objednania

  • Možnosť parkovania

  • Bezbariérový prístup

  • Príjem nových pacientov

  • Elektrinické recepty - vystavenie receptu aj elektronicky bez čakania s možnosťou priamo vyzdvihnúť v lekárni svoje lieky. Elektronické recepty sú neodmysliteľnou súčasťou elektronického zdravotníctva na Slovensku. Elektronický recept prispieva k zvýšeniu bezpečnosti pacienta, efektívnej a účelnej liečbe. Lekár vykonáva predpis rovnako ako doteraz, zmenou je prihlásenie a overenie lekára cez elektronický preukaz zdravotníckeho pracovníka (ePZP). V systéme lekára sa vytvárajú elektronické záznamy pre národný systém a na pozadí sa realizuje kontrola, ktorá lekárovi poskytne informácie o potenciálnych liekových interakciách či duplicitách. 

Zaregistrujte sa na doktoronline.sk!

Pre všetkých pacientov si pán MUDr. Marián Šoth pripravil novinku, vďaka ktorej ušetríte svoj čas. Stačí ak sa zaregistrujete na www.ecasenka.sk. Po registrácií a vzájomnom odsúhlasení viete s pánom doktorom komunikovať aj elektronicky (žiadanie receptov, výsledky krvi, preventívna prehliadka, výmenný lístok adť.). Svoju e-mailovú adresu môžete nahlásiť aj sestričke pri vstupe do ambulancie.

 

Ordinačné hodiny

V pondelok v ambulancií ordinujú v čase od 7:15 do 12:15. Od 13:00 majú vyhradený čas pre návštevy. V utorok ordinujú od 7:15 do 15:00 h. V čase od 12:15 do 14:00 májú prestávku. V stredu ordinujujú v čase od 7:15 do 12:15. Vo štvrtok ordinujú od 7:15 do 15:00. V čase od 12:15 do 14:00 májú prestávku. V piatok ordinujú od 07:15 do 12:15 h. Od 13:00 majú vyhradený čas pre návštevy.

 

 MUDr. Marián Šóth - ambulancia všeobecného lekára pre dospelých

Fatranská 12 (1.poschodie, č. dverí 113)

949 01 Nitra

Tel.č.: 037/653 68 11

E-mail: soth@compclub.sk

www.ecasenka.sk

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok