MUDr. Ľubica Slováčiková - Súkromná psychiatric - Zdravie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Zdravie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

MUDr. Ľubica Slováčiková - Súkromná psychiatrická ambulancia Nitra - odborná psychiatrická pomoc

dátum pridania: 10.08.16-09:04

Na ľudskú psychiku pôsobí v dnešnej dobe nespočetne veľa faktorov, mnohokrát až v neúnosnej miere. Nenechajte si zničiť svoje duševné zdravie a zverte sa do rúk odborníčke MUDr. Ľubici Slováčikovej v Súkromnej psychiatrickej ambulancii v Nitre.

Od 4. januára 2016 pre vás ponúkame služby Súkromnej psychiatrickej ambulancie na 4. poschodí v priestoroch Centra Zdravia na Rázusovej 16 v Nitre, v novopostavenej budove oproti hornému vchodu do nemocnice.

psychiatria nitra

Špecializovaná pomoc

Psychiatria je oblasť medicíny zaoberajúca sa rozpoznávaním, prevenciou a liečbou duševných porúch. Praktickí lekári môžu bežne diagnostikovať duševné poruchy a predpisovať liečebné postupy postavené na princípoch psychiatrie. No na rozdiel od praktických lekárov, psychiatri sú špecializovaní lekári, ktorí majú oprávnenie pristupovať k liečbe duševných porúch s využitím biomedickej perspektívy. Čo ich však odlišuje od ostatných profesií založených na práci s duševne chorými je ich lekárske vzdelanie, prístup k lekárskym laboratóriám a možnosť predpisovať lieky.

psychiatricka pomoc nitra

Poznávanie hlavne cez rozhovor

Vývoj psychiatrie v súčasnosti ako vedy i lekárskej praxe sa snaží odbúrať priepasť medzi duševne chorým jedincom a jeho sociálnym prostredím. Preto je prvým krokom psychiatra zhodnotenie duševného a fyzického stavu osoby. To zvyčajne predstavuje rozhovor s pacientom a často aj získavanie informácií z ďalších zdrojov, od predchádzajúcich zdravotných a sociálnych pracovníkov, príbuzných a podobne.

psychicka pomoc nitra

Aj bez odporúčania

Nemusíte sa obávať nepríjemných pocitov, zaručujeme vám absolútnu diskrétnosť. Ku každému pristupujeme s vysoko individuálnym prístupom a dbáme na jedinečné psychologické rozpoloženie každého človeka. Môžete nás kontaktovať sami aj bez odporúčania praktického lekára. Stačí, ak nám zavoláte a objednáte sa. Obvykle sa psychiatrické vyšetrenia delia na vstupné (60 min) a kontrolné (30 min).

psychiatricka ambulancia nitra
Naša ambulancia má zmluvu o poskytovaní zdravotnej starostlivosti uzatvorenú so Všeobecnou zdravotnou poisťovňou, pacienti iných poisťovní si služby i predpísané lieky hradia v plnom rozsahu.

 

MUDr. Ľubica Slováčiková - Súkromná psychiatrická ambulancia Nitra

Centrum Zdravia
Rázusova 16, 949 01 Nitra

 

Tel.č.: 037/3244216

 

www.mojpsychiater.sk

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok