Motivácia aj darček. Na čo všetko sa dajú v - Móda, krása | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Móda, krása v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Motivácia aj darček. Na čo všetko sa dajú využiť darčekové kupóny?

dátum pridania: 19.10.18-10:28

Výška platu nie je jedinou motiváciou zamestnancov, hoci sa nájde stále dosť podnikateľov, ktorí tento názor zastávajú.

Zamestnávateľ by však mal brať ohľad na individualitu a osobné potreby každého jedného člena svojho tímu. Niekoho k lepším výkonom motivuje skvelá atmosféra v kancelárii, ďalšieho možnosť rozvoja na vzdelávacích kurzoch a iného poukaz do wellness centra za odvodenú prácu. V prípade, že zamestnávateľ detailne nepozná túžby svojich zamestnancov, sú skvelým riešením univerzálne darčekové kupóny.


Skvelá motivácia pre zamestnancov


Jeden kolega má radšej ázijskú kuchyňu, ďalší dá prednosť talianskej a tretí zbožňuje tradičné slovenské jedlá. Stravné lístky od zamestnávateľa dávajú možnosť slobodnej voľby každému z nich. Na podobnom princípe fungujú aj darčekové kupóny – zamestnanec dostane tieto poukazy a sám sa rozhodne kedy, kde a hlavne na čo ich využije.


Hoci celý tím dostane rovnakú odmenu, jeden ich môže použiť na kurz grafiky, druhý na wellness pobyt v Tatrách a tretí na návštevu divadla. Darčekové kupóny dokonale rešpektujú individualitu každého z nich, dávajú im slobodnú voľbu a zároveň fungujú ako skvelá motivácia, ktorá nevytvára rozdiely v odmeňovaní tímu.


Darček pre klientov


Procedúra v salóne krásy alebo návšteva športového podujatia? Aj takúto dilemu rieši podnikateľ a manažér, ktorý chce potešiť svojho dlhoročného klienta či obchodného partnera. Darčekové kupóny sú skvelým riešením aj v tomto prípade. Ich veľkým plusom je, že sa neviažu ku konkrétnemu dátumu a zaneprázdnený klient si sám vyberie termín, ktorý mu najviac vyhovuje. 


Darčekové poukážky v špeciálnom balení


Darčekové kupóny prináša spoločnosť Up Slovensko na požiadanie v akejkoľvek nominálnej hodnote od 2 do 30 €. Záujemca si sám vyberie, či ich chce darovať navoľno alebo balené v kupónovej knižke. V prípade záujmu spoločnosť darčekové kupóny umiestni do atraktívneho darčekového balenia. Samozrejmosťou je aj možnosť personalizácie týchto poukazov – logom či názvom firmy, menom zamestnanca, venovaním či iným ľubovoľným textom.
Chcete si darčekové kupóny objednať alebo sa o nich dozvedieť viac? Navštívte stránku www.up-slovensko.sk

Zdroj obrázka: pixabay.com
 poslať článok mailom  vytlačiť článok