Moja kúpeľňa - všetko pre vašu kúpeľňu. - Bývanie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Bývanie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Moja kúpeľňa - všetko pre vašu kúpeľňu.

dátum pridania: 12.12.16-17:08

Kúpeľňové štúdio Moja kúpeľňa na Vodnej ulici v Nitre je tu pre Vás ak si zariaďujete kúpeľňu. Sme špecialisti na sprchové kúty a batérie. Zaoberáme sa aj predajom sanitárnej techniky a taktiež sa môžete na nás obrátiť so servisom alebo montážou. Tešíme sa na Vás.

Moja kúpeľňa je novootvorené kúpeľňové štúdio v Nitre na Vodnej ulici. Našim zákazníkom sa snažíme vyhovieť vo všetkých otázkach zariadenia kúpeľne v bytoch a domoch. Sme tým správnym miestom, kam treba zájsť, ak hľadáte sanitárnu techniku, batérie a ostatné dôležité súčasti pri zariaďovaní kúpeľní. V našej ponuke nájdete výrobky, ktoré dokážu uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov.

 

Moja kúpeľňa Nitra

 

V našej predajni ponúkame široký sortiment sanitárnej techniky. Viete si u nás vybrať sprchové kúty i batérie a všetko potrebné pre vašu kúpeľňu.

 

 

Medzi naše ponúkané značky sprchových kútov patrí: Ravak, Radaway, SanSwiss a mnoho ďalších. Podrobnú ponuku sprchových kútov nájte na našej web stránke ascmojakupelna.sk.

 

 

V našej ponuke vodovodných batérií ponúkame značky ako Tress, Kludi, Axor a mnoho ďalších. Podrobnú ponuku vodovodných batérií nájte na našej web stránke ascmojakupelna.sk.

 

 

Navštívte našu predajňu a náš ochotný personál Vám osobne pomôže realizovať Vaše predstavy. Tešíme sa na vašu návštevu. Veríme, že budete spokojní.

 

Moja kúpeľňa

Vodná 23, 94901 Nitra

0903 317 172

kamil.pivnik@gmail.com

ascmojakupelna.sk

Nájdete nás aj na facebooku

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok