Mlynky Kruhová - Gugeľ - Dovolenky - Zima | moja Nitra
 
 

Mlynky Kruhová - Gugeľ

dátum pridania: 25.12.15-20:24

Lyžiarske stredisko Ski Mlynky Gugel sa rozprestiera v Slovenskom raji, v nadmorskej výške 730 - 996 m, 36 km od okresného mesta Spišská Nová Ves.

 

 

Pobytové balíčky:

Víkend na horách.

Uniknite z každodennej rutiny a doprajte si víkendový relax hlboko v horách Slovenského raja.

Zimy sú v mestách sychravé. Kvôli snehu kolabuje doprava. Vládne nervozita. U nás, v stredisku Ski Gugel Mlynky je to presne naopak – z každého centimetra nového snehu sa tešíme. Pretože v našom svete sneh pôsobí romanticky. Hory sú prívetivejšie. Atmosféra impozantnejšia. Ideálne miesto pre váš oddych.
Pripravení pre vás máme víkendový balík s welcome drinkom, ubytovaním s raňajkami, 2-dňovým skipassom do lyžiarskeho strediska a vstupom do sauny, kde sa osviežite po dni strávenom na kopci.

To všetko iba za 79 €/osoba

 

Relax v Raji.

Plánujete s rodinou dovolenku? V tom prípade máme pre vás ideálnu ponuku. V nádhernej prírode Slovenského raja, ďaleko od svetiel civilizácie leží lyžiarske stredisko Ski Gugel Mlynky. Obklopené horami a blízkou priehradou, ponúka možnosť idylicky stráveného času v kruhu najbližších. Pripravili sme pre vás 3-dňový balík obsahujúci ubytovanie s polpenziou, 3-dňovým skipassom a vstupom do záhradného wellness NATURAL v priestoroch penziónu POD GUGLOM Mlynky.

Ako darček od nás obdržíte Zľavovú kartu Slovenského raja, ktorá vám umožní celoročne čerpať zľavy až do výšky 50% na služby v Slovenskom raji.

Ak túžite po relaxi v raji, neváhajte – túto sezónu ho máte k dispozícii za 129 EUR/osoba.

 

Rajská dovolenka.

Pre náročných máme k dispozícii 7-dňový pobyt s polpenziou a 6-dňovým skipassom do lyžiarskeho strediska Ski Gugel Mlynky. Ponúkame vám tak možnosť stráviť rodinnú dovolenku plnú zážitkov v impozantnej prírode národného parku Slovenský raj, priamo na úpätí lyžiarskeho strediska Ski Gugel Mlynky.
Aktívna lyžovačka, spojená s 2 voľnými vstupmi do wellness priamo v priestoroch vášho ubytovania ponúka ideálnu kombináciu pre relax tela aj mysle. A ak by sa vám málilo, obdržíte od nás ako pozornosť okrem welcome-drinku aj Zľavovú kartu Slovenského raja, s ktorou sa desiatky atrakcií v Slovenskom raji pre vás na rok stanú o niečo dostupnejšie.

Pobytový balíček Rajská dovolenka je možné rezervovať v cene 269 EUR/osoba.

Príďte nás navštíviť a my sa už postaráme, aby ste sa cítili ako v skutočnom raji.

 

Lyžiarske stredisko Ski Gugel Mlynky

Mlynky – Prostredný Hámor

0903 016 865
info@skigugel.sk

Požičovňa: 

Radoslav Kordovan
0904 255 056
starakrcma2@gmail.com

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok