Mlyn u Anastázie – svadba plná neopakovateľ - Móda, krása | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Móda, krása v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Mlyn u Anastázie – svadba plná neopakovateľných momentov

dátum pridania: 23.03.17-17:40

Túžite po tom, aby Váš svadobný deň prebiehal bezstarostne od ranného prebudenia až po posledný tanec? Snívate o svadbe plnej perfektnej zábavy a spokojných úsmevov Vašich hostí? To všetko nájdete v reštaurácii Mlyn u Anastázie, v ktorej prežijete svadbu plnú krásnych zážitkov.

Mlyn u Anastázie sa nachádza 5 km od Nitry v malebnej dedinke Pohranice na brehu nezamŕzajúceho jazierka. Reštaurácia si Vás získa príjemným prostredím, eleganciou a skvelým vybavením. Jedinečná atmosféra a svetlo sviečok Vás vnoria do priestoru, kde akoby zastal čas. Mlyn je ideálnym miestom pre Vašu svadbu snov!

mlyn u anastázie reštaurácia

Príprava svadby bez starostí

Ústretový personál, ktorý je pripravený plniť Vaše želania, Vám pomôže so svadobnými prípravami a doladí všetky dôležité detaily, ktoré urobia z Vašej svadobnej hostiny nezabudnuteľný zážitok. V Mlyne u Anastázie Vám zabezpečia kompletnú výzdobu vo vami vybranej farbe, kvetinovú výzdobu, návrh svadobného menu. Pomôžu Vám so svadobným programom, zorientujú Vás v svadobných zvykoch a tradíciách, odporučia profesionálneho fotografa, kameramana, DJ-a alebo hudobnú skupinu. S prípravou Vášho svadobného dňa si teda nemusíte robiť žiadne starosti, v Mlyne u Anastázie prispôsobia všetko Vašim predstavám.

svadobná hostina reštaurácia nitra

V Mlyne u Anastázie sú pre Váš nezabudnuteľný svadobný deň k dispozícii viaceré priestory. Vybrať si môžete:

  • hlavnú sálu pre 96 hostí
  • salónik nad vodou pre 20 hostí
  • zimnú záhradu pre 30 hostí
  • v letnej sezónne záhradu pre 80 hostí

svadba nitra

Jedinečné svadobné menu

Ozdobou vašej svadby bude svadobné menu, ktoré s Vami personál reštaurácie zostaví podľa vašich prianí. O vaše chuťové bunky sa postará profesionálny tím kuchárov pod vedením Mária Hlinku. Mlyn u Anastázie je známy svojou výnimočne chutnou kuchyňou. Kuchári pre vás radi pripravia aj jedlá z diviny. Divina je považovaná za jednu z najluxusnejších pochúťok a na Vašej svadobnej hostine by bola garanciou vrcholového gastronomického zážitku.

svadobná hostina mlyn u anastázie

 

Deti na svadbe

Pre malých drobčekov je pripravený detský kútik s hračkami, domčekom, maľovanky s farbičkami. Ak budú mať detičky na svadbe program, zabavia sa aj ich rodičia.

mlyn u anastázie detský kútik

 

Ak túžite po tom, aby Váš svadobný deň od ranného prebudenia až po posledný tanec plynul bezstarostne, bol plný úsmevov, perfektnej zábavy a ničím nerušených pekných momentov, potom ste našli to, čo hľadáte.

svadba mlyn u anastázie

 

Mlyn u Anastázie

Pohranice 182
951 02 Pohranice

Tel.č.: +421 (0) 37 787 12 89

Email: info@mlynuanastazie.sk


www.mlynuanastazie.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:
 poslať článok mailom  vytlačiť článok