Mikuláš a ľadové kráľovstvo v Centro Nitra. - Auto-Moto | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Auto-Moto v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Mikuláš a ľadové kráľovstvo v Centro Nitra.

dátum pridania: 01.12.14-12:30

7.decembra o 15.hodine zavíta do Centro Nitra Mikuláš s bohatým programom a darčekmi. Deti sa môžu tešiť na sladké ľadové kráľovstvo. Viac v článku.

Ľadové kráľovstvo je dramaturgicky upravený Disneyho príbeh adaptácie známej Andersenovej rozprávky Ľadová kráľovná. Príbeh dvoch sestier – staršej Elsy, ktorá má schopnosť zmraziť predmety či spustiť sneženie a mladšej Anny. Známy príbeh o láske i nenávisti je popretkávaný vtipnými scénkami a nádhernými pesničkami. Minulý rok ho úspešne uviedli do kín a spustil veľký ohlas. Animovaným postavičkám prepožičali svoje hlasy Lucia Molnárová a Andrea Kiráľová – Somorovská. Obe sú nielen skvelé herečky ale aj vynikajúce speváčky. Do tretice ich bude sprevádzať herec Lukáš Pavlásek, ktorý stvárni v príbehu viacero postáv – veselého snehuliaka Olafa, princa a ďalších.

Do príbehu bude vtiahnutý aj Mikuláš s anjelom a čertom, ktorý bude rozdávať balíčky deťom, deti môžu Mikulášovi zaspievať alebo zarecitovať, dostanú balíček a pohladenie od Mikuláša, odfotia sa.

Medzi hosťami nebude chýbať kúzelník Wolf, ktorý pričaruje zimu a deťom bude nielen kúzliť, ale aj vyrábať zvieratká z baónov.

Na záver máme pripravené mega párty – koncert pre deti s Miou. Pesničky a tanec

Hlavný program:

Účinkujúci: Lucia Molnárová, Andrea Kiráľová - Somorovská

Lukáš Pavlásek, Mikuláš, anjel, čert

Kúzelník Wolf – dva zábavné a veselé kúzelnícke vstupy v programe, ktoré budú k téme námetu a modelovanie balónikov pre deti

MIA farbičkový koncert pre deti – interaktívny koncert pre deti, plný zábavy. Deti sú priamo zapojené do koncertu tancovaním, spievaním, hraním na hudobné nástroje.

mikuláš v centro nitra

 

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok