Metóda Wima Hofa - Zdravie, šťastie a sil - Šport a relax | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Šport a relax v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Metóda Wima Hofa - Zdravie, šťastie a sila pre každého

dátum pridania: 29.01.19-09:35

Túžite byť zdravším a cítiť sa šťastnejším? Dosiahnete to pomocou metódy Wima Hofa

Metóda Wima Hofa môže byť charakterizovaná jej jednoduchosťou, použiteľnosťou a silným vedeckým základom. Je to praktický spôsob, ako sa stať šťastnejším, zdravším a silnejším. Metóda Wima Hofa je súčasťou workshopov pod názvom Spolu sme silní.  Z workshopu si odnesiete domov znalosti, ktoré vám poskytnú šťastie, zdravie a silu.

Spolu sme silní - workshopy metódou Wima Hofa

Postupom času sme my, ľudia rozvinuli iný postoj k prírode a zabudli sme na našu vnútornú silu. Naše telo má schopnosť prispôsobiť sa extrémnej teplote a prežiť v prirodzenom prostredí. Metóda Wima Hofa je založená na tomto princípe. Vnútorná sila je mocná energia, ktorú možno znovu prebudiť stimulovaním týchto fyziologických procesov metódou Wima Hofa.

 

 Spolu sme silní workshopy

 

 

Tri piliere metódy Wima Hofa

 

Terapia chladom

Správne vystavenie sa chladu, naštartuje množstvo zdravotných benefitov, vrátane aktivácie hnedého tuku. Znižuje v tele zápal, posiľňuje imunitný a hormonálny systém, zlepšuje kvalitu spánku a produkciu endorfínov, ktoré prirodzene zlepšujú vašu náladu.

Terapia chladom metóda Wima Hofa

 

 

Dýchanie

Všetci dýchame, neustále a podvedome. Väčšinou si neuvedomujeme skrytý potenciál dýchania. Zvyšovanie hladiny kyslíka podľa špecializovanej metódy Wima Hofa nám prinesie viac energie, zníži hladinu stresu a rozšíri imunitnú odpoveď, ktorá sa rýchlo zaoberá patogénmi.

 Dýchanie - metóda Wima Hofa

 

Koncentrácia

Tretí pilier metódy Wima Hofa je základom ostatných dvoch. Vystavovanie sa chladu a vedomé dýchanie si vyžadujú trpezlivosť, a odhodlanie, aby boli úplne zvládnuté. A tak, až so zámerom a odhodlaním, ste pripravení preskúmať a nakoniec zvládnuť kontrolovať svoje vlastné telo a myseľ.

 Koncentrácia - metóda Wima Hofa

Kombinácia všetkých 3 pilierov prináša množstvo benefitov: silnejší imunitný systém, zvýšenie kreativity, zvýšenie energie, redukcia stresu, zlepšenie spánku a nálady, zvýšenie koncentrácie a mnohé ďalšie.

 

Začnite sa už dnes učiť metódou Wima Hofa a začnite svoju cestu k šťastnejšiemu, zdravšiemu a silnejšiemu životu. Prihlásiť sa na aktuálne workshopy môžete tu www.spolusmesilni.sk/aktivity-pobyty-workshopy/

 

Spolu sme silní - worshopy metódou Wima Hofa
www.spolusmesilni.sk
Facebook
 poslať článok mailom  vytlačiť článok