Medicínske sviečky MMP s olejom z tymianu – dez - Zdravie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Zdravie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Medicínske sviečky MMP s olejom z tymianu – dezinfikujú, liečia a posilňujú imunitu.

dátum pridania: 03.11.20-10:46

Chcete sa vyhnúť chrípke, angíne či zápalu priedušiek? Nechcete skončiť v posteli v horúčkach s úmorným dusivým kašľom? Alebo ste chorí a hľadáte niečo účinné, čo by vám pomohlo postaviť sa späť na nohy? Siahnite po overenej sile prírodných zbraní – medicínskych tymianových sviečkach MMP!

Tymian v prvej línii

Sychravé a chladné počasie nám nepridá nielen na nálade, ale ani na odolnosti voči ochoreniam. Najčastejšie sú vírusové a bakteriálne infekcie, ako prechladnutie, zápaly dutín, hrdla, priedušiek či pľúc, alebo nepríjemná chrípka, ktorá dokáže potrápiť aj pár týždňov. Upchaté dutiny, zahlienenie, bolesť na hrudi, vytrvalý kašeľ, vysoká horúčka, sťažené dýchanie – kto by sa tomu nechcel vyhnúť? Prevencia má v týchto dňoch doslova cenu zlata! Ako na zavolanie prichádza na náš trh novinka – medicínske sviečky MMP s obsahom liečivého tymianového oleja, ktorého účinky vás prekvapia! Stačí zapáliť sviečku na 3 hodiny. Pri horení sa z nej postupne uvoľňujú liečivé oleje, ktoré účinne čistia a dezinfikujú vzduch v domácnosti.

lieciva antibakterialna sviecka mmp tymian, medovka

Tajomstvo sily tymianu


Tymian latinsky Thymus vulgaris, alebo v reči našich babičiek materina dúška, je jedným z najsilnejších prírodných antibiotík, ktoré ničí baktérie, plesne a kvasinky. Je účinný proti streptokokom a stafylokokom, vrátane odolného zlatého stafylokoku (MRSA). Tieto baktérie nás trápia zápalmi hrdla a pľúc, angínami, ale aj systémovými zápalmi, ktoré môžu viesť k poškodeniu srdca, obličiek alebo iných orgánov.
Tymian obsahuje látky, ktoré majú silný antioxidačný účinok a olej z neho má vynikajúce antiinfekčné vlastnosti. Pomáha ako prevencia a pri liečbe ochorení dýchacích ciest, prechladnutia a nádchy spôsobenej vírusmi, vrátane korona vírusov.
Pôsobí proti kŕčom dýchacej sústavy, tlmí dráždivý kašeľ a celkovo pôsobí pozitívne na dýchací a prieduškový aparát. Výborne dezinfikuje vzduch, zmierňuje opuchy slizníc, tlmí bolesť a podporuje imunitný systém.

tymian alias materina duska liecive sviecky

Uľahčuje a urýchľuje liečbu zápalov

Veľmi dobré skúsenosti s účinkami tymianového oleja vo sviečkach MMP majú pacienti pri ochoreniach dolných dýchacích ciest, ako je napríklad zápal pľúc. Potvrdzujú to aj ohlasy z Národného ústavu pľúcnych chorôb vo Vyšných Hágoch. Tymianová sviečka uvoľňuje dýchanie, takže zápal nenúti toľko na suchý kašeľ. Telo sa menej vysiľuje a môže lepšie bojovať s chorobou. Okrem toho je tymian silné antibiotikum, ktoré pomáha liečiť samotný zápal.
Primár MUDr. Erik Kissimon z nemocnice vo Zvolene hovorí: „S tymianom mám skúsenosti ako so silným prírodným antibiotikom, ktoré pomáha liečiť zápaly dýchacích ciest. Tymianové sviečky MMP sú navyše ekologické, vdychujete naozaj len prírodné oleje, žiadnu chémiu. Doslova cítite, ako sa vám dýchanie uvoľňuje od jedného nádychu k druhému. Sú vhodné aj pre alergikov a určite odporúčam používať špeciálne pri malých deťoch s kašľom, prespia pokojne celú noc... “

tymianova sviecka aj proti korone

Rýchla regenerácia po chorobe


Zápal dýchacích ciest o pár dní prejde, ale zvyčajne trvá dlhšiu dobu, kým sa zregenerujú sliznice nosa a hrdla, namáhané neustálym fúkaním a kašľaním. V tomto období sa vysušený nos a hrdlo nedokážu dostatočne brániť proti ďalším záškodníkom - vírusom a baktériám. Môže sa stať, že človek ide „z choroby do choroby“. Aj tu pomáha zapáliť tymianovú sviečku. Vydezinfikuje vzduch, zvlhčuje suchý nos a hrdlo a posilňuje imunitný systém.

sviecka s tymianovym olejom

Poctivý ekologický produkt


Základnou zložkou sviečok MMP je liečivý olej z myrhy. Okrem tymianových sviečok dostanete aj medovkové s obsahom liečivej medovky lekárskej. Sú vyrobené výhradne z prírodných materiálov. Ako vosk je namiesto chemického parafínu (vedľajší produkt pri spracovaní z ropy) použitý sójový vosk, ktorý pri horení neuvoľňuje žiadne škodlivé výpary. Knôty sú bezolovnaté, vyrobené z prírodných vlákien. Sviečky sú vyrobené na Slovensku poctivou ručnou výrobou.

Rýchlejšie uzdravenie, silnejšia imunita, pokojný spánok, čistý vzduch bez škodlivých látok... sviečky MMP však ponúkajú ešte niečo navyše...

 

sviecka z liecivej myrhy

Stres je spúšťačom chorôb – ako ho prekonať?


Je dávno známe, že významným spúšťačom chorôb je stres. Určite to poznáte aj sami na sebe. Ak ste v strese a zhone, hneď sa ohlásia všetky možné neduhy. Preto sa snažte byť čo najviac v pohode - MMP sviečky vám pomôžu! Jednoducho si zapáľte jednu sviečku s medovkou alebo tymianom, pohodlne sa usaďte, zatvorte oči a nemyslite na nič, len vdychujte vôňu. Výsledkom bude skvelý relax, uvoľnená myseľ a vnútorný pokoj. Vyskúšajte ich ešte dnes! 

Sviečky kúpite v predajniach COOP Jednota Tempo - Nitra, Nové Zámky, Levice, Šurany, Štúrovo.

mmpcandle.sk

referencie a skúsenosti spokojných používateľov 

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok