McDonald's Terminál R1 Beladice - 1. dialničná r - Gastro | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Gastro v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

McDonald's Terminál R1 Beladice - 1. dialničná reštaurácia McDonlad´s na Slovensku

dátum pridania: 04.12.19-09:01

Výborná správa pre fanúšikov McDonald's. Otvorili sme ďaľšiu reštauráciu a sme k vám opäť bližšie. Osvedčenú kvalitu a rýchlosť nájdete aj v novootvorenej reštaurácii McDonald's v Terminál R1 pri Beladiciach. Tešíme sa na vašu návštevu.

Hlavnou filozofiou McDonald’s je "kvalitne a rýchlo občerstviť čo najviac ľudí". Reštaurácia McDonald’s stavia na štyroch základných pilieroch: kvalita, obsluha, čistota a primerané ceny. Pričom hlavným cieľom je spokojný zákazník.

Najedzte sa v Nitre aj vy "tak trochu inak".

 McDonald’s terminal 1 beladice

mc donald beladice R1 terminal

Vyberte si z niekoľkých možných variant pripravovaného jedla, ktoré nielen výborne chutí, ale zároveň aj úžasne vyzerá. Vašu rýchlu a chutnú porciu z najkvalitnejších surovín, vám prináša vždy príjemne usmiaty personál.

Chrumkavá čerstvá žemľa, ktorú nájdete len v McDonald’s v sebe nesie nejedno šťavnaté tajomstvo tých najlahodnejších chutí. Spoločne s hranolčekmi a vami vybraným nápojom sa stala neoddeliteľnou súčasťou nejedného radostného rodinného, priateľského, ale aj obchodného stretnutia.

fast food nitra beladice

Začnite deň s výdatnými raňajkami a pre mnohých s neodmysliteľnou rannou kávou. Raňajky McDonald’s sú teplé, studené, sladké, slané. Je len na vás ako sa rozhodnete odštartovať váš nový deň. Lákavá raňajková ponuka na vás čaká každý deň do 10.30.

Raňajkové menu v McDonalds každý deň do 10:30

Nech už je váš deň akokoľvek vynikajúci alebo naopak nie moc vydarený, zaslúži si poriadny obed. Denné menu McDonald’s vám ponúka na výber niekoľko možností ako sa dobre, kvalitne najesť. Vyberte si z ponuky burgrov, wrapov, šalátov, ktoré si môžete dochutiť jednou z vynikajúcich omáčok.

Denné menu v McDonalds

To, že McDonald’s skutočne viac ako chutí, vedia aj tí najmenší. Happy Meal je špeciálne pre deti, ktoré si ho s radosťou vychutnávajú spoločne s malým, vždy iným prekvapením v podobe hračky. 

Pre deti máme pripravenú novú interaktívnu hru, ktorou sa môžu počas návštevy reštaurácie dosýta vyhrať a veľké vonkajšie detské ihrisko. "Najmenší" návštevníci si aj, čo sa zábavy týka určite prídu na svoje. Samozrejmosťou je aj detský prebaľovací pult.

detske ihrisko mcdonald beladice

detske ihrisko mcdonald beladice

Výnimočné stretnutia si zaslúžia čas a výnimočnú chuť. Reštaurácia McDonald’s vám dopraje oboje. Zastavte sa na kávu, zákusok, ktorú vám ponúka McCafé.

Doprajte si chutnú kávu v McCafé

Spríjemnite si cestovanie autom dobrým jedlom, teplou kávou alebo iným nápojom z ponuky  McDonald’s. Zastavte sa na McDrive, ktorý tu je pre vás denne od 06.00 do 02.00. 

McDrive denne od 06:00 do 02:00

Ďalšiu prevádzku Mc Donald´s nájde v galérií Mlyny a na Bratislavskej v Nitre.

 

Doprajte si viac času, chuti a čo najviac príjemných spoločných okamihov počas dňa. Doprajte si McDonald’s.  

 

 

McDonald's Terminál R1 Beladice

Čeladická ulica, Beladice
0905 32 00 32
Po-Ne 7.00 - 24.00

Mc Drive 6.00 - 02.00.

McDonald’s 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok