McDonald’s - Bratislavská cesta Nitra - Gastro | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Gastro v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

McDonald’s - Bratislavská cesta Nitra

dátum pridania: 15.11.19-12:32

Ak máte chuť na niečo rýchle, špeciálne chutné a čerstvé v Nitre, je viac ako pravdepodobné, že zavítate do McDonald’s na Bratislavskej ceste v Nitre. Užívajte si vaše spoločné chvíle v príjemnom prostredí, nerušene s vaším obľúbeným McDonald’s jedlom a nápojom.

Hlavnou filozofiou McDonald’s je "kvalitne a rýchlo občerstviť čo najviac ľudí". Reštaurácia McDonald’s stavia na štyroch základných pilieroch: kvalita, obsluha, čistota a primerané ceny. Pričom hlavným cieľom je spokojný zákazník.

Najedzte sa v Nitre aj vy "tak trochu inak". Reštaurácia McDonald’s na Bratislavskej ceste v Nitre je tu s vami už od roku 2001. 

McDonald’s na Bratislavskej ceste v Nitre

mc donald nitra

Vyberte si z niekoľkých možných variant pripravovaného jedla, ktoré nielen výborne chutí, ale zároveň aj úžasne vyzerá. Vašu rýchlu a chutnú porciu z najkvalitnejších surovín, vám prináša vždy príjemne usmiaty personál.

Chrumkavá čerstvá žemľa, ktorú nájdete len v McDonald’s v sebe nesie nejedno šťavnaté tajomstvo tých najlahodnejších chutí. Spoločne s hranolčekmi a vami vybraným nápojom sa stala neoddeliteľnou súčasťou nejedného radostného rodinného, priateľského, ale aj obchodného stretnutia.

Začnite deň s výdatnými raňajkami a pre mnohých s neodmysliteľnou rannou kávou. Raňajky McDonald’s sú teplé, studené, sladké, slané. Je len na vás ako sa rozhodnete odštartovať váš nový deň. Lákavá raňajková ponuka na vás čaká každý deň do 10.30.

Raňajkové menu v McDonalds každý deň do 10:30

Nech už je váš deň akokoľvek vynikajúci alebo naopak nie moc vydarený, zaslúži si poriadny obed. Denné menu McDonald’s vám ponúka na výber niekoľko možností ako sa dobre, kvalitne najesť. Vyberte si z ponuky burgrov, wrapov, šalátov, ktoré si môžete dochutiť jednou z vynikajúcich omáčok.

Denné menu v McDonalds

To, že McDonald’s skutočne viac ako chutí, vedia aj tí najmenší. Happy Meal je špeciálne pre deti, ktoré si ho s radosťou vychutnávajú spoločne s malým, vždy iným prekvapením v podobe hračky. 

McDonald’s na Bratislavskej ceste v Nitre má k dipozícii aj detský kútik a vonkajšie detské ihrisko. "Najmenší" návštevníci si aj, čo sa zábavy týka vždy prídu na svoje.  Možno aj preto je McDonald’s už dlhú dobu vyhľadávaným miestom detských párty a osláv. 

Detské menu pre deti Happy Meal

Výnimočné stretnutia si zaslúžia čas a výnimočnú chuť. Reštaurácia McDonald’s vám dopraje oboje. Zastavte sa na kávu, zákusok, ktorú vám ponúka McCafé.

Doprajte si chutnú kávu v McCafé

Spríjemnite si cestovanie autom dobrým jedlom, teplou kávou alebo iným nápojom z ponuky  McDonald’s. Zastavte sa na McDrive, ktorý tu je pre vás denne od 06.00 do 02.00. 

McDrive denne od 06:00 do 02:00

Ďalšiu prevádzku Mc Donald´s nájde v galérií Mlyny. 

 

Doprajte si viac času, chuti a čo najviac príjemných spoločných okamihov počas dňa. Doprajte si McDonald’s.  

 

Otváracie hodiny McDonalds a McCafé

McDonald’s na Bratislavskej ceste v Nitre
Bratislavská cesta I 1, 949 01 Nitra

McDonald’s
 poslať článok mailom  vytlačiť článok