Masticha Active - najúčinnejší prírodný zabijak - Zdravie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Zdravie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Masticha Active - najúčinnejší prírodný zabijak helikobaktera

dátum pridania: 03.02.17-09:38

Jednou z najrozšírenejších infekcií v dnešnej dobe je H. pylori. Usadzuje sa najmä v oblasti žalúdka a dvanástnika, kde môže vyvolávať zdravotné problémy. V súčasnej dobe je známych niekoľko prírodných výživových doplnkov pôsobiacich proti baktérií h. pylori. My Vám jednu z nich predstavíme, jedná sa o vzácnu Chioskú mastichu.

masticha helikobakter

Helikobakter pylori je jednou z najrozšírenejších baktérií vôbec. Trpí ňou až 40% svetovej populácie, ktorej spôsobuje mnohé tráviace a žalúdočné ťažkosti ako napríklad bolesti brucha, žalúdočné kŕče, pálenie žalúdka a záhy. Liečba tejto baktérie prebieha spravidla naordinovaním viacerých druhov antibiotík naraz.

masticha bolest žalúdka

V prípade, že takáto liečba nezaberie, obvykle sa hľadá kombinácia iných antibiotík, ktoré by mali baktériu helikobakter pylori potlačiť. Problémom však je, že pri takejto antibiotickej liečbe ľudský organizmus trpí. A to nielen narušenou črevnou mikroflórou (proti ktorej vám dajú v lekárni nejaké probiotiká), ale dochádza aj k poškodeniu orgánov ako sú obličky, či ladviny. Ľudia si v dnešnej dobe čím ďalej, tým viac uvedomujú hodnotu svojho zdravia, a preto sa zvyšuje percento tých, ktorí nie sú ochotní podstúpiť takúto devastačnú liečbu. Vtedy hľadajú rôzne prírodné alternatívy. My vám dnes jednu z nich predstavíme, jedná sa o vzácnu Chioskú mastichu.

masticha chiozka

Chioská masticha - tajomná terapia z ostrova Chios

starovekí grécki lekári spoznali priaznivé terapeutické účinky živice zo stromu Pistácia mastixová. Túto živicu nechávali stuhnúť do kryštalickej podoby. Pri žuvaní týchto kryštálov sa uvoľňovali do organizmu účinné látky Chioskej mastichy. Takéto žuvanie kryštálov Chioskej mastichy odporúčali pôvodní grécki lekári predovšetkým pri tráviacich ťažkostiach. Vďaka týmto výnimočným účinkom netrvalo dlho, kým sa masticha stala exkluzívnym tovarom a začala sa expandovať ďalej do sveta.

masticha historia

masticha historia

Chioská masticha dnes

A hoci od starovekých dôb uplynulo už mnoho rokov, na význame mastichy sa to neprejavilo. Ba práve naopak, dnes v časoch prevažne chemických farmaceutík sa stáva táto prírodná medícina čím ďalej, tým viac cenenou.

masticha dnes

Chioská masticha nevykazuje nijaké vedľajšie účinky, nijak nezaťažuje ľudský organizmus, ba práve naopak svojimi antibakteriálnymi, antiseptickými a antimykotickými účinkami napomáha celkovému stavu zdravia.

 

2015 na trh prichádza Masticha Active

apothecary logo

Spoločnosť Apothecary s.r.o. sa zaoberá výhradne prácou s Chioskou mastichou. Konkrétne jej distribúciou, úpravou a predajom. Spolupracuje výlučne s Asociáciou pestovateľov Chioskej mastichy, čím je zaručené, že produkty tejto spoločnosti obsahujú len originálnu mastichu z gréckeho Chiosu. To napokon dokazuje aj ochranná známka - Chránené označenie pôvodu. V záujme neustáleho napredovania na trhu, prišla spoločnosť Apothecary v roku 2015 s novinkou - Masticha Active. Ide o spojenie originálnej Chioskej mastichy a vzácneho probiotika Saccharomyces boulardii. Masticha Active sa ako najúčinnejší produkt z mastichy okamžite stala jednotkou na mastichovom trhu. V súčasnosti ju preferuje viac než 70% ľudí zaujímajúcich sa o mastichu vôbec.

 

Masticha Active - prírodná terapia žalúdka

masticha active

V prípade, že trápia nejaké tráviace a žalúdočné problémy aj vás a zároveň chcete pristupovať k terapii svojho organizmu šetrne a nie devastačne (ako v prípade antibiotík), Masticha Active je vhodná práve pre vás. Nájdete ju v každej dobrej lekárni, bioshope, či priamo na eshope oficiálneho výrobcu www.mastichaterapia.sk.

 

Masticha terapia APOTHECARY s.r.o.

F.Mojtu 18, 949 01 Nitra

0902 336 536

info@mastichaterapia.sk

www.mastichaterapia.sk

Sledujte nás aj na Facebooku.
 poslať článok mailom  vytlačiť článok