Masáže Henrieta Nitra - NOVINKA: Spolupráca s B - Zdravie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Zdravie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Masáže Henrieta Nitra - NOVINKA: Spolupráca s BENEFIT PLUS

dátum pridania: 03.06.19-11:16

Objednajte sa na masáž do masážneho štúdia Henrieta v Nitre a načerpajte energiu a doprajte svojmu telu oddych a relax s príjemnou masážou, ktorá vám pomôže od bolestí a nabije vás pozitívnou energiou do ďalších dní.

Masáže Henrieta

Masáže HENRIETA sa nachádzajú útulných priestoroch obchodného domu Premat v Polygone v Nitre, kde vám ponúkajú masáže na profesionálnej úrovni:

 

V našej ponuke nájdete aj klasickú masáž (celého tela), športovú masáž, relaxačnú masáž, reflexnú masáž a aj masáž detí.

Neviete sa rozhodnúť, ktorý typ masáže vyrieši práve váš problém? Zavolajte na 0905 413 712 a my vám poradíme a odporúčime vhodný druh masáže. Tak neváhajte a doprajte svojmu telu relax v Masáže Henrieta v Nitre.

Masáže Henrieta Nitra 

Parkovať sa dá priamo pod oknami!

Novinkou je ručná lymfodrenážna masáž a lymfodrenážna masáž s anticelulitídovými hmatmi a indická masáž hlavy. Taktiež robím aj thajskú masáž. 

Masáže Henrieta Nitra

Novinka - spolupráca s BENEFIT PLUS!

masáže henrieta

Uzatvorili sme zmluvu týkajúcu sa spolupráce v Programe Benefit Plus. Zamestnanci jej partnerov si budú u nás uplatňovať masáže a budú ich mať zaplatené ich zamestnávateľom. Stačí sa len objednať za určitých podmienok.

Naše služby si tak budú môcť objednávať zo svojich zamestnaneckých benefitových programov zamestnanci spoločností ako napríklad Slovenská sporiteľňa, Tatra banka, Hewlett-Packard, Nestlé, Deloitte, PSA Peugeot Citroën Slovakia a veľa ďalších.
Využite to čo najskôr!
Info na www.benefit-plus.eu.

 

 

Teší sa na Vás profesionálna masérka Henrieta Michálková.

 

 

MASÁŽE HENRIETA NITRA

Coboriho 1 (Polygon - obchodný dom Premat - 1. poschodie)

949 01 Nitra

Kontaktná osoba: Henrieta Michálková
Tel.: 0905 413 712

 

Nájdete nás aj na Facebooku:

REFERENCIE od mojich zákazníkov nájdete tu:

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok