Masáže Henrieta Nitra - Lymfodrenážna ruč - Móda, krása | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Móda, krása v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Masáže Henrieta Nitra - Lymfodrenážna ručná masáž. Znovuzrodenie ľudského tela.

dátum pridania: 19.01.21-10:09

O lymfodrenáži už počul asi každý. Lymfodrenážou dosiahneme, že všetky odpadové produkty z tela sa nebudú hromadiť a vyplavia sa. Je to najúčinnejšia forma očisty ľudského tela.

RUČNÁ LYMFODRENÁŽNA MASÁŽ.
 
Ide o jemnú masáž kože a podkožia, veľmi jemnú masážnu techniku, pri ktorej sa používajú pomalé, jemné, presne definované ťahy s jemným tlakom. Masíruje sa v smere lymfatického toku do uzlín, kde sa lymfa očisťuje a takto nastáva najúčinnejšia detoxikácia celého tela. Lymfatický systém je súčasťou imunitného systému, cievneho systému. Závisí od neho naša imunita - zdravie, nálada. Je potrebné piť pred masážou i po nej dostatok tekutín, aby sa všetky škodlivé látky vyplavili z tela. Preto je po masáži bežné častejšie močenie, smed, pocit sucha v ústach. Tieto reakcie sú prechodné. Pre celkovú detoxikáciu tela je potrebná 60 až 90 minútová masáž. Je možné drenážovať aj jednotlivé časti tela, podľa potreby.

Masáže Henrieta Nitra

LYMFODRENÁŽ - účinný bojovník proti celulitíde.

Lymfodrenážou sa dá odstrániť, alebo zmierniť celulitída s použitím špeciálnych anticeluitídnych hmatov. Pokožka zostáva pevná ale jemná, má zdravší vzhľad, je hydratovaná, hrbolky pod kožou sa stávajú menej nápadné až postupne miznú. Pokožka sa stáva zdravšou a pevnou. Lymfodrenážou a anticeluitídnou masážou je možné schudnúť na obvodoch, napr. stehná, bruško, nohy zadok, modeluje postavu, zmierňuje a odstraňuje opuchy, napína pokožku. Je určena predovšetkým zdravým ľuďom, športovcom - kŕče v nohách, pocit ľahkých nôch, ale aj tým ktorí majú slabšie vyvinutý lymfatický systém - opuchy končatín, alebo opuchy spôsobené ako pooperačný stav, na kožné choroby - akné, neurologické ochorenia - obrna, mozgová mrtvica, migrény, bolesť hlavy, skleróza multiplex, ochorenia kĺbov. Ďalej je určená pre ľudí, ktorí majú nadmernú záťaž v práci, zoslabenú imunitu, pre ženy, ktoré majú problém otehotnieť, pre ľudí, ktorí sa cítia slabí, unavení.

Lymfodrenážou dosiahneme, že všetky odpadové produkty z tela (toxické látky, vírusy, baktérie, plesne) a iné sa nebudú hromadiť a vyplavia z tela von. Je to najúčinejšia forma očisty ľudského tela.

Masáže Henrieta Nitra

Pred aplikovaním masáže prosím konzultujte váš zdravotný stav s vašim masérom, keďže masáž sa neodporúca pri určitých ochoreniach, ako napr.

- doteraz neliečené, alebo nedoliečené malígne ochorenie ( rakovina )
- akútna bakteriálna, alebo vírusová infekcia
- akútne horúčkové stavy
- akútne žilové ochorenia ( zápal, veľké krčové žily )
- eryzipel
- ochorenia ľadvín a pečene
- pri ľavo i pravostrannom srdcovom zlyhávaní
- zelený očný zákal ( glaukom )
- patologické tehotenstvo
- neošetrené kožné ochorenie

CENNÍK MASÁŽÍ:

klasicka masaz nitra cenniklymfodrenázna masaz nitra cennik

NOVINKA: ANTICELULITÍDNA MASÁŽ (ručná lymfodrenážna masáž s anticelulitídnymi hmatmi) a THAJSKÁ MASÁŽ (klasická thajská masáž je považovaná za medicínsku disciplínu, ktorá pomáha pri liečení rôznych chorôb. Odstraňuje z tela toxíny, čo prispieva k detoxikácii celého organizmu. Navráťte svojmu telu silu, krásu, ohybnosť a pružnosť).

Masáže Henrieta Nitra

Ďalšie ponúkané masáže

Okrem Thajskej masáže máme pre vás pripravené aj nasledujúce druhy masáže:

V našej ponuke nájdete aj klasickú masáž (celého tela), športovú masáž, relaxačnú masáž, reflexnú masáž a aj masáž detí.

 

Neviete sa rozhodnúť, ktorý typ masáže vyrieši práve váš problém? Zavolajte na 0905 413 712 a my vám poradíme a odporúčime vhodný druh masáže. Tak neváhajte a doprajte svojmu telu relax v Masáže Henrieta v Nitre.


MASÁŽE HENRIETA NITRA

Coboriho 1 (Polygon - obchodný dom Premat - 1. poschodie)

949 01 Nitra

Kontaktná osoba: Henrieta Michálková 

objednávky telefonicky: 0905 413 712

Nájdete nás aj na Facebooku

pozrite si náš web 

Naše referencie na facebooku.

Ďalšie referencie od našich spokojných zákazníkov nájdete tu.


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok