Marchallé - ručne maľovaný hodváb - Móda, krása | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Móda, krása v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Marchallé - ručne maľovaný hodváb

dátum pridania: 13.11.15-13:43

Hľadáte niečo špeciálne na seba či sa vám nepáčia jednoduché, fádne vzory bytových doplnkov? Sme tu práve pre Vás. Marchallé sa zaoberá maľbou na hodvábny povrch. Venujeme sa tvorbe originálnych odevov a doplnkov na vás alebo do vášho domu.

Hodvábne motívy

U nás nájdete širokú škálu hodvábneho oblečenia, ktoré je ozvláštnené ručne maľovanými motívmi. Tam však naša ponuka nekončí. V našom obchode nájdete taktiež širokú paletu obrazov a dekoratívnych vankúšov na spríjemnenie a spestrenie vášho domova. 

Harmónia a porozumenie

Naším prvoradým cieľom je spríjemniť vám deň. Pri tvorbe sa sústredíme na výrazné farby a zložitejšie vzory inšpirované mandalami alebo prírodnými motívmi. Ich úlohou je pôsobiť harmonicky a vyžarovať pozitívnu energiu do okolia. Kvalitný materiál v kombinácii s originálnym vizuálnym stimulom zaujme na prvý pohľad a dodá vám alebo vášmu domovu tú správnu atmosféru.

Neopakovateľný originál

V našej ponuke nájdete rozličné tričká, šaty, blúzky, šatky či sukne určené na každú príležitosť. Samozrejme, všetko z hodvábu. Keďže sú naše odevy maľované ručne, nenájdete dva rovnaké. Každý produkt je jedinečný, neopakovateľný originál, ktorý čaká možno práve na vás.

Spestrenie domova

Nevenujeme sa však len odevom. Ak máte pocit, že vášmu domovu chýba tá správna pozitívna atmosféra, skúste ho presvetliť obrazmi z našej ponuky. Okrem toho si však svoj domov môžete spestriť aj dekoratívnymi vankúšmi s prírodnými motívmi.

E-shop

Doprajte si ten luxus vlastniť kúsok z “hodvábneho sveta” a dovoľte hodvábu spríjemniť váš domov energiami harmónie, porozumenia, lásky a svetla. Neváhajte a navštívte náš e-shop so širokou ponukou hodvábnych motívov.

 

Originálne, luxusné a jedinečné nositeľné umenie!

 

Marchallé - ručne maľovaný hodváb

Kontaktná osoba: PhDr. Elena Rutová

Cukrovarská 4475/1C

926 01 Sereď

 

Tel. 0948 091 718

E-mail: obchod@marchalle.sk

 

www.marchalle.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok