Lyžiarske stredisko Strelníky - tá pravá - Šport a relax | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Šport a relax v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Lyžiarske stredisko Strelníky - tá pravá lyžovačka pre Vás!

dátum pridania: 13.01.15-10:51

Ak na svojich lyžiarskych potulkách po Slovensku uprednostňujete pohodu a strediská s menším turistickým ruchom, ideálnym miestom pre Vás sa stáva lyžiarske stredisko Strelníky.

Lyžiarske stredisko Strelníky - tá pravá lyžovačka pre Vás!

Lyžiarske stredisko Strelníky sa vybudovalo v priebehu roka 1999. Leží pri rovnomennej obci (pôvodne sa volala Šajba), ktorá je vzdialená od Banskej Bystrice 28 kilometrov smerom na Brezno, pričom nemá ani tisíc obyvateľov. Dva lyžiarske vleky s dĺžkou 200 metrov (detský) a 600 metrov ležia na trávnatých pasienkoch v nadmorskej výške 750 m. V súčasnej podobe fungujú iba dva roky a stredisko má potenciál ešte sa rozširovať. Odporúčame ho všetkým lyžiarom, začiatočníkom aj pokročilým, rodinám s deťmi, ktorí uprednostnia pokoj a pohodu, turistiku, prírodu, pobyt v dedinskej atmosfére.

Lyžiarske stredisko Strelníky - lyžovanie pre každého

Časť kopca, ktorá je pri detskom vleku, je plochejšia a dostatočne široká, takže je ideálna pre absolútnych začiatočníkov. Z oboch strán hlavného vleku je zjazdovka prudšia, vhodná aj pre dobrých lyžiarov. Bezplatné parkovisko je priamo pri lyžiarskych vlekoch, funguje tu aj požičovňa lyží a snoubordov. Skutočnou devízou je menej ľudí a rodinná atmosféra. Po lyžovaní si môžete posedieť a dobre sa najesť pri krbe v štýlovej kolibe.

Lyžiarske stredisko Strelníky - ubytovanie

Po náročnom pracovnom týždni, túre či lyžovačke, Vám ponúka náš rodinný penzión Patty, oddych a relax v biosferickej rezervácii Poľana. Penzión Patty Strelníky je situovaný v srdci Slovenska s komfortným a útulným ubytovaním za veľmi výhodné ceny. Ponúka širokú škálu služieb vytvorených pre Vašu dovolenku, relax a oddych.

V ponuke máme:

  • 4 - lôžková izba

  • 4 - lôžkový 2- izbový apartmán

  • 2 - lôžková izba

Na prízemí v spoločenskej miestnosti je minibar, obojstranný krb LCD TV/SAT a veľká pohodlná sedačka. K dispozícii je sauna, s extra východom von, priamo do snehu.

Lyžiarske stredisko StrelníkyLyžiarske stredisko Strelníky

 

Neváhajte a príďte k nám zažiť neopakovateľnú lyžovačku!

Lyžiarske stredisko Strelníky

 Navštívte aj areál Patty Ski na Donovaloch. Zažijete kopec zábavy! Viac info na: www.pattyski.eu.

Lyžiarske stredisko Strelníky

 

Strelníky, 976 55 Strelníky

Tel.č.: 0903 128 450

E-mail: skistrelniky@pattyski.eu

www.skistrelniky.sk

Nájdete nás aj na facebooku:

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok