Lyžiarske stredisko Selce - Čachovo - Šport a relax | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Šport a relax v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Lyžiarske stredisko Selce - Čachovo

dátum pridania: 10.12.14-10:01

Zimné mesiace sa blížia a s nimi prichádza aj obľúbený čas lyžovačiek a zimných dovoleniek. Užite si príjemné chvíle s rodinou a priateľmi na svahu a zažite nezabudnuteľnú zimnú dovolenku. Lyžiarske stredisko Selce - Čachovo je v zimných mesiacoch vyhľadávaným lyžiarskym strediskom, ktoré Vám poskytuje komplexné služby a výborné podmienky na strávenie zimnej dovolenky.

Lyžiarske stredisko Selce - Čachovo

Hľadáte vhodné lyžiarske stredisko pre Vašu prichádzajúcu zimnú dovolenku? Patrí lyžovanie k Vašim zimným koníčkom? Neváhajte a prídte navštíviť Lyžiarske stredisko Selce - Čachovo a prežite tak vysnívanú zimnú dovolenku v krásnom horskom prostredí. Značka kvality slovenského zimného strediska Vám zaručuje kvalitu našich služieb.

Športcentrum s. r. o., Čachovo - Selce

Lyžiarske stredisko Selce - Čachovo - vleky a trate

Máme pre Vás pripravené 4 lyžiarske vleky s prepravnou kapacitou 3300 osôb/hod. Je tu možnosť aj večerného lyžovania. Zjazdové trate sú rôznej dĺžky a prevýšenia, vhodné aj pre rodiny s deťmi. Okrem toho sú tu aj vhodné bežecké trate. Každý si tak v Lyžiarskom stredisku Selce - Čachovo príde na svoje.

Športcentrum Selce-ČachovoŠportcentrum Selce - Čachovo

Lyžiarske stredisko Selce - Čachovo - zimná sezóna 2014/2015

Pri dobrom zimnom počasí plánujeme otvorenie lyžiarskej sezóny na 20.12.2014. Priebežne Vás budeme informovať o snehových podmienkach v lyžiarskom stredisku. Ceny skipasov sa nemenia, zostávajú ako v minulej sezóne. Viac o zmenách a aktuálnych informáciách si môžete pozrieť TU.

Športcentrum Selce - Čachovo

Lyžiarske stredisko Selce - Čachovo - doplnkové služby

Ku skvelej lyžovačke patrí, samozrejme, skvelá lyžiarska výbava. Potrebujete si ju požičať? Vypovedala Vám službu Vaša stará výbava? Lyžiarske stredisko Selce - Čachovo má riešenie aj v tejto situácii. Celodenne otvorený ski servis a požičovňa Vám zaručia, že aj v prípade prekvapivej situácie, ktorá sa pri lyžovačke môže vyskytnúť, budete pripravení a nepremrháte žiadny čas z Vašej zimnej dovolenky. Okrem toho Vám zabezpečíme aj stravovacie a ubytovacie služby. 

Športcentrum Selce - Čachovo

Lyžiarske stredisko Selce - Čachovo - otváracie hodiny

Sme tu pre Vás:

Denné lyžovanie: Po - Ne: 9:00 - 16:00

Večerné lyžovanie: streda a sobota: 18:00 - 20:30

 

Neváhajte a príďte si k nám zalyžovať!

Lyžiarske stredisko Selce - Čachovo


Selčianska dolina 598, 976 11 Selce

Tel./Fax: 048/41 81 492, 0905 451 324
E-mail: info@selce-cachovo.sk 


www.selce-cachovo.sk

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok