Lekáreň Zdenka Nitra - to pravé pre Vaš - Hobby, chovateľ | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Hobby, chovateľ v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Lekáreň Zdenka Nitra - to pravé pre Vaše zdravie

dátum pridania: 20.09.19-09:17

Lekáreň, ktorá sa stará nielen o Vaše zdravie, ale aj zdravie Vašich domácich miláčikov. Príďte sa presvedčiť o širokom sortimente liekov, ktorý na Vás čaká v lekárni Zdenka Nitra!

Zdravie pre vás a vaše zvieratá 

Lekáreň Zdenka Nitra Vám ponúka široký sortiment humánnych a veterinárnych liekov, chovateľských potrieb a krmív za výhodné ceny, z ktorých si stačí len vybrať. Lekáreň Zdenka sa nachádza priamo v distribučnej spoločnosti, čo zaisťuje rýchly presun tovaru do lekárne. V prípade potreby je možné si tovar objednať telefonicky alebo e-mailom. V neposlednom rade Vám lekáreň Zdenka Nitra poskytuje poradenstvo na vysokej odbornej úrovni.

Lekáreň Zdenka Nitralekaren zdenka nitra

Humánne lieky 

Lekáreň Zdenka v Nitre Vám ponúka veľký výber humánnych liekov, zdravotníckych potrieb a kozmetiky. Výdaj liekov poskytujeme na recept alebo formou voľného predaja. Naši zákazníci majú možnosť obdržat kupónovú knižku Vaša lekáreň, ktorá obsahuje výhodné zľavy na vybrané produkty, pričom sa ponuka akciových produktov stále aktualizuje.

Lekáreň Zdenka Nitra

Veterinárne lieky

V rámci veterinárnych liekov Vám lekáreň Zdenka v Nitre ponúka široký sortiment doplnkov stravy, vyvážených výživ a vitamínov pre:

  • psy a mačky

  • hydinu a holuby

  • kone

  • ošípané

  • králiky

  • a iné. 

lieky pre zvierata lekaren zdneka nitra

Chovateľské potreby 

V lekárni Zdenka Nitra nájdete taktiež široký sortiment krmív, konzerv a granúl pre Vaše zvieratá. Granule je možné si dať navážiť. Zoznam ponúkaných typov granúl a krmív nájdete tu.

V súčasnosti lekáreň rozšírila sortiment o mrazené surové mäso (tzv. BARF metóda krmenia - surovým mäsom). V ponuke nájdete - mleté mrazené mäso - hovädzie, bravčové, telacie, kačacie, králik, kačacie žalúdky, hovädzí jazyk, srdce...

Chovteľské potreby sú otvorené aj v sobotu od 8.00 - 12.00.

lieky pre zvierata lekaren zdneka nitralieky pre zvierata lekaren zdneka nitra

chovatelske potreby lekaren zdneka nitrachovatelske potreby lekaren zdneka nitra

Výhody pre zákazníkov

Každý zákazník sa môže stať majiteľom vernostnej karty Vaša lekáreň, s ktorou získate 3% zľavu na všetok sortiment, ktorý je bez úhrady zdravotnej poisťovne.

chovatelske potreby lekaren zdneka nitrachovatelske potreby lekaren zdneka nitra

Lekáreň Zdenka Nitra
 

Hornočermánska 4, 949 01 Nitra

Tel.: 037/775 32 88, 037/642 57 31

E-mail: lekaren.zdenka@gmail.com
 

www.zdenpharm.sk

 

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok