Ľahké strešné krytiny Nitra - - Stavba na kľúč, príprava | moja Nitra
 
 

Ľahké strešné krytiny Nitra - kvalitné strešné krytiny za najlepšie ceny!

dátum pridania: 19.05.14-11:26

Hľadáte niekoho, kto sa zaoberá najkvalitnejšími službami v oblasti strešných krytín? Spoločnosť Ľahké strešné krytiny Nitra sa zameriava na viaceré typy strešných krytín, ktoré ponúkame aj za akciové ceny!

lahké strešné krytiny nitra

Ľahké strešné krytiny Nitra - odborná znalosť a skúsenosti

Spoločnosť Strešné krytiny Nitra sa pohybuje na trhu už od roku 1999 a zameriava sa na viaceré typy strešných krytín. Úzka špecializácia našej spoločnosti Strešné krytiny Nitra sa ukázala u našich zákazníkov ako najlepšia voľba pri projektoch spájaných so strec

hou. Vysoká odborná znalosť a praktické skúsenosti s danými typmi krytín našich odborníkov zaručuje vysokú spokojnosť u zákazníkov.

stresne krytiny nitra

stresne krytiny nitra

Ľahké strešné krytiny Nitra - kvalitné strešné systémy

Naša spoločnosť Strešné krytiny Nitra sa zaoberá strešnými systémami, ktoré sú zabezpečené od rôznych známych výrobcov. Strešné systémy sú charakteristické svojou kvalitou a spĺňajú všetky technické, estetické, funkčné požiadavky. Sú vyrábané z moderných materiálov, ktoré vyniknú na novostavbách a oživia celkový dizajn stavieb. Ich nízka hmotnosť je vhodná aj pri rekonštrukcií starších budov a je často vhodným východiskom pre staticky neúnosné a ľahké krovy.

stresne krytiny nitrastresne krytiny nitra

Ľahké strešné krytiny Nitra - kompletné strešné služby

Strešné krytiny Nitra Vám ponúkajú kompletnú a ucelenú ponuku všetkých potrebných prvkov a doplnkov, ktoré zaisťujú bezchybnú funkciu strešného plášťa. V rámci našich služieb vieme svojim zákazníkom dodať aj akékoľvek klampiarske prvky v rovnakom farebnom prevedení, ako je dodávaná strešná krytina a to všetko za výhodné ceny. Naše strešné krytiny Vám zaručia ochranu pred zatekaním a elimináciu negatívnych pôsobení poveternostných vplyvov na životnosť krytiny.

stresne krytiny nitrastresne krytiny nitra

Ľahké strešné krytiny Nitra - strešné krytiny za výhodné ceny

Naša spoločnosť Strešné krytiny Nitra spája kvalitu s výbornými cenami! Aktuálne našim zákazníkom ponúkame akciu, ktorá sa týka strešných krytín LINDAB-ROVA, ktoré sú charakteristické svojou kvalitou a dlhou životnosťou. Zľava na tieto krytiny stúpa až do výšky 40% z pôvodnej ceny! Táto akcia platí s farebným odkvapom LINDAB-RAINLINE a s doplnkami. Vzťahuje sa na tvary LINDAB-ROVA Profil, Mega, Maxima. Súčasťou akcie je aj vypracovanie cenovej ponuky, doprava nad 100  m2+ vykládka hydraulickou rukou a paleta zadarmo!

stresne krytiny nitrastresne krytiny nitra

 

 

Ľahké strešné krytiny Nitra - strešné systémy a doplnky

Novozámocká 104, Nitra - Krškany
Tel./fax: +421 37 658 4831-2
Mob.: +421 905 598 924, +421 905 577 222
e-mail: stresnekrytiny@stresnekrytiny.sk

 

www.stresnekrytiny.sk


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok