Kupujte produkty značky Eaton a buď - Inštalácie, rozvody | moja Nitra
 
 

Kupujte produkty značky Eaton a buďte odmenení

dátum pridania: 21.10.19-23:48

Ističe, stýkače a mnohé iné elektroinštalačné materiály sú nevyhnutnosťou pri každej rekonštrukcii i novostavbe, preto treba voliť produkty s dobrým menom. Spoločnosť Eaton je vo svojom odbore profesionál a v spolupráci s HAGARD:Hal si pre vás pripravila lákavú predajnú akciu. Nakupujte produkty Eaton a získajte hodnotné darčeky aj vy.

Stýkače, ističe a iné špeciality firmy Eaton

História firmy Eaton siaha až do devätnásteho storočia. Tradícia výroby a neustále zdokonaľovanie produktov zabezpečilo značke silné postavenie na trhu a už v päťdesiatych rokoch bola známa v 42 krajinách sveta. Začínala pri spínačoch nízkeho napätia, medzi ktorými boli napríklad aj bezúdržbové stýkače s dlhou životnosťou či pancierové olejové stýkače. Ako roky plynuli a skúsenosti rástli, v 90. rokoch sa odštartovala aj výroba prístrojov vysokého napätia, tak si každá domácnosť aj firma mohli vyberať z množstva produktov na mieru. V roku 2008 sa dovtedy známa firma Moeller stala súčasťou svetovej korporácie Eaton. To bola dobrá správa pre domácnosti, ale aj pre mestá, pretože si mohli vo veľkom budovať bezpečné infraštruktúry, a produkty Eaton sa stali aj súčasťou niektorých dopravných prostriedkov alebo strojov. Už viac ako sto rokov nás tešia stýkače a ističe firmy Eaton, a vlastne všetky produkty domovej a priemyselnej inštalácie, rozvody i záložné zdroje. Ako zákazníci oceňujeme osobný prístup predajcu a komplexné riešenia, s ktorými značka prichádza, nech pracujeme na akomkoľvek projekte.

easton mania istice a stykace

Hagard:Hal a Eaton mánia

Ak sa vám produkty Eaton páčia, a tiež máte skúsenosti hoci len s obyčajnými stýkačmi alebo ističmi, potom vám dobrou motiváciou, prečo ostať značke verní, môže byť aj lákavá predajná akcia, ktorú pre svojich zákazníkov zosnovali firma HAGARD: HAL a Eaton. Chceli by ste získať za svoje nákupy hodnotné ceny? Vašou jedinou úlohou je zamerať sa práve na produkty Eaton. Všetky majú pridelené body – a čím viac bodov nazbierate, tým hodnotnejšie ceny za ne na konci akcie môžete získať. Body za nákupy zbierate do 30.11.2019, len sa nezabúdajte registrovať na www.eatonmania.sk a po zaregistrovaní ako poďakovanie automaticky získate prvých 50 bodov. Do Eaton mánie sa viete zapojiť len nákupom na stránkach www.hagard.sk. V priebehu decembra si potom budete môcť nazbierané body vymeniť za vecné ceny – jednu hodnotnejšiu, ale pokojne aj viacero menších. V predvianočnom období podobná akcia určite poteší. Tak nakupujte stýkače, ističe a iné produkty značky Eaton, čím skôr začnete, tým viac bodov si nazbierate. 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok