Kúpeľne Monne Nitra - rekonštrukcia by - Dielňa, záhradka | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Dielňa, záhradka v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Kúpeľne Monne Nitra - rekonštrukcia bytového jadra

dátum pridania: 27.02.15-16:36

Chystáte sa zrekonštruovať a prerobiť si svoj dom alebo byt? Neviete, na koho sa máte obrátiť, keď chcete zbúrať Vaše bytové jadro a prerobiť kúpeľňu? Spoločnosť Kúpeľne Monne Nitra sa postará o celkovú realizáciu kúpeľní a rekonštrukciu bytového jadra.

Kúpeľne Monne Nitra - spĺňame predstavy o ideálnom bývaní

Naša firma Kúpeľne Monne Nitra sa, okrem predaju kúpeľových komponentov a nábytku, zaoberá aj búracími a rekonštrukčnými prácami v bytových a domových jadrách. Ak aj vy máte predstavu o Vašom ideálnom bývaní, ale v ceste Vám stojí rekonštrukcia a búranie bytového jadra, my sa o to postaráme! Nestrácajte svoj čas namáhavou demontážou bytového jadra a nechajte túto prácu na našich odborníkov.

monne nitra

Naši odborníci v oblasti búrania bytových jadier pre Vás kompletne zrealizujú búracie práce, vďaka ktorým Vaša kúpeľňa dostane nový a modernejší dizajn, presne podľa Vašich požiadaviek. Všetky služby spájané s búracími prácami bytového jadra Vám firma Kúpeľne Monne Nitra ponúka za výhodnú cenu.

Kúpeľne Monne Nitra

Kúpeľne Monne Nitra - materiál na predaj

Ak neviete, kde by ste si nakúpili potrebné materiály, ktoré sú súčasťou prerábania bytového jadra, v našej predajni Kúpeľne Monne Nitra Vám ponúkame na predaj:

  • obklady, dlažby

  • vane, sprchové kúty

  • sanitárnu keramiku

  • kúpeľňové doplnky

  • a iné

monne nitra

Kúpeľne Monne Nitra - sme Vám k dispozícii

Okrem predaju kúpeľňových komponentov, búrania a prerobenia kúpeľne, Vám firma Kúpeľne Monne Nitra ponúka aj odborné poradenstvo, prostredníctvom ktorého dostanete odpovede na všetky Vaše otázky. Dokážeme pre Vás pripraviť aj kompletnú vizualizáciu Vašej novej kúpeľne. Ak máte hocijaký problém, sme Vám stále k dispozícii.

Kúpeľne Monne Nitra

 

Tešíme sa na Vašu návštevu a spoluprácu s Vami!

Kúpeľne MONNE Nitra
 

Levická 5, 949 01 Nitra
Tel.: 037/ 631 82 14
E-mail: info@monne.sk


www.monne.sk

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok