Kúpeľne Monne Nitra - najmodernejšie k - Dielňa, záhradka | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Dielňa, záhradka v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Kúpeľne Monne Nitra - najmodernejšie kúpeľne

dátum pridania: 27.02.15-16:37

Chystáte sa zmodernizovať Vašu kúpeľňu? Chcete vyskúšať náš najmodernejší dizajn? Firma Kúpeľne Monne Nitra sa postará o Vašu spokojnosť a zaručí Vám kvalitné a spoľahlivé služby. Ponúkame Vám komplexné riešenie kúpeľňového interiéru a celkového dizajnu Vašich kúpeľní.

Kúpeľne Monne Nitra

Firma Kúpeľne Monne Nitra sídli na Levickej ulici v Nitre a zameriava sa na tvorbu kúpeľní a jej súčastí. V porovnaní s inými spoločnosťami, jej hlavnou prioritou je moderný dizajn kúpeľní, ktorý je nielen aktraktívny, ale aj kvalitne spracovaný. 

kúpeľne monne nitrakúpeľne monne nitra

Kúpeľne Monne Nitra - kvalitné služby pre našich zákazníkov

Spoločnosť sa vo svojej ponuke orientuje na renomované svetové značky a produkty. Dôraz kladie na kvalitu a spoľahlivosť produktov, najmodernejší dizajn, vysokú úžitkovú hodnotu. K dispozícii je široká ponuka obkladov a dlažieb, sanitárne a relaxačné zariadenia, kúpeľňový nábytok, stavebná chémia, doplnky a mnoho iného. Firma Kúpeľne Monne Nitra jednoducho spĺňa predstavy o ideálnom bývaní.

kúpeľne monne nitra

Kúpeľne Monne Nitra - servis pre Vás

Okrem širokej ponuky moderných kúpeľňových produktov, Vám firma Kúpeľne Monne Nitra poskytuje aj viacero iných služieb ako:

  • poradenstvo

  • vizualizácie

  • dovoz tovaru

  • realizácie

kúpeľne monne nitrakúpeľne monne nitra

Kúpeľne Monne Nitra - neustále inovácie a významná spolupráca

Ako aj iné spoločnosti, aj firma Kúpeľne Monne Nitra má svoje ciele a hodnoty, ktorými sa riadi, a ktoré ju posúvajú ďalej. Neustále rozširujeme a inovujeme sortiment, vyvíjame nové marketingové formy, ktorými sa prispôsobujeme požiadavkám našich obchodných partnerov a trhu na celom Slovensku.

Kúpeľne Monne Nitra

Firma Kúpeľne Monne Nitra spolupracuje s výrobcami, akými sú napríklad RAKO, APE Ceramica, PAMESA, NOVOGRES, CRISTACER, NOWA GALA, CERSANIT, KAI a iné.

kúpeľne monne nitrakúpeľne monne nitra

Kúpeľne Monne Nitra - komunikácia so zákazníkmi

Odborníci firmy Kúpeľne Monne Nitra sú Vám k dispozícií počas pracovných hodín, a to prostredníctvom osobného stretnutia alebo telefonickým rozhovorom. S verejnosťou komunikujeme aj prostredníctvom letákov, ktoré obsahujú aktuálne informácie o novinkách aj zľavách. 

kúpeľne monne nitrakúpeľne monne nitra

Naša starostlivosť a komunikácia so zákazníkmi je aktuálna a moderná, a to aj prostredníctvom elektronického obchodu, kde si záujemcovia môžu prezerať a hneď aj objednať naše skvelé produkty. Naša jedinečnosť je spätá aj so spoluprácou svetovo známych značiek, ktoré svojou originalitou a kreatívnosťou zaujali viacerých a zaručili im spokojnosť na dlhé roky. "Individuálny prístup k zákazníkom", to je heslo, ktorým sa Firma Kúpelne Monne Nitra riadi.

 

Navštívte nás a objavte čaro moderne zariadenej kúpeľne, ktorá Vám zaručí dokonalý relax!

Kúpeľne Monne Nitra

Levická 5, 949 01 Nitra
Tel.: 037/ 631 82 14
E-mail: info@monne.sk

www.monne.sk

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok