Kúpaliská a termálne kúpele v regióne lákajú - Auto-Moto | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Auto-Moto v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Kúpaliská a termálne kúpele v regióne lákajú

dátum pridania: 29.07.09-13:26

Nitra disponuje kúpaliskom so šiestimi bazénmi, tobogánom a vodnými atrakciami v Mestskom parku na Sihoti pod hradom. Počas letnej sezóny je otvorené denne od 10.00 do 19.30 h okrem pondelka, kedy areál otvárajú o 12. h.

Podhájska má k dispozícii päť vonkajších a dva kryté bazény s liečivou termálnou vodou. Otváracie hodiny sú: pondelok od 13. do 18., v utorok, stredu, piatok a nedeľu od 9. h, vo štvrtok a v sobotu od 9. do 20. h.

Poľný Kesov - Thermal Emília je areál s troma otvorenými bazénmi a jedným krytým. Jeho súčasťou sú chatky, autokemping a športoviská.  

Kúpalisko Štrand v Nových Zámkoch ponúka veľký areál so siedmimi bazénmi, možnosť prechádzok v lesoparku a množstvo atrakcií denne od 9. do 19. h.

Kúpalisko Margita Ilona ponúka štvoricu bazénov a autocamping, a to denne od 9. do 19. h. Vstupné je 2,50 eura od pondelka do piatka, v sobotu a nedeľu 3,40 eura.

Termálne kúpalisko Santovka má pre verejnosť pripravenú nielen trojicu klasických bazénov, ale aj travertínové rímske bazény s masážnymi vodopádmi. Otvorené je denne od 9. do 19. h, v pondelok od 12. h.

Dudince ponúkajú areál s dvoma otvorenými bazénmi v blízkosti známych kúpeľov, ich termálna voda má tiež liečivé účinky.   

Diakovce - Horné Saliby ponúkajú okrem bazénov tobogán a množstvo atrakcií denne od 10. do 22. h.

Veľký Meder má až deväť bazénov s termálnou alebo studenou vodou. Areál je otvorený po celý rok od 9. do 21. h. Vstupné je 6,30 eur.

Topoľníky majú tiež termálne kúpalisko - s tromi bazénmi a autokempingom.  

Vo Vincovom lese pri Sládkovičove je okrem kúpania možné chytať aj ryby. Kúpalisko ponúka päticu bazénov denne od 9. do 20. h, v pondelok od 11. h. Vstupné je 4,30 eura.

Štúrovo-Vadaš oplýva tiež termálnou vodou a veľkým areálom, ktorý je pre verejnosť otvorený po celý rok.

Termálne kúpele Patince s tromi bazénmi môžete navštíviť denne od 7.30 do 20.00 h.

Kúpalisko v Komárne má sprístupnených päť bazénov denne od 9. do 19. h. Vstupné je 3 eurá.

(str)
 poslať článok mailom  vytlačiť článok