Kuchynské linky PROMA Nitra - raj u Vás doma - Bývanie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Bývanie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Kuchynské linky PROMA Nitra - raj u Vás doma

dátum pridania: 06.06.22-06:07

Spoločnosť Proma nábytok Nitra sa zaoberá výrobou kuchýň a kuchynského nábytku. Dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti sú zárukou kvality, módnych trendov a vysokej úrovne poskytovaných služieb. Spokojnosť našich zákazníkov je u nás na prvom mieste, preto sa snažíme o individuálny prístup.

Spĺňame Vaše predstavy o ideálnej kuchyni

Naša spoločnosť PROMA nábytok Nitra prináša svojim zákazníkom kvalitné služby na vysokej úrovni pri výrobe kuchynských liniek a nábytku. Naše kuchynské linky majú vysokú kvalitu a snažíme sa držať najnovších módnych trendov. V kuchyni trávite väčšinu dňa, stretávate sa tam ako rodina, preto je dôležité, aby ste sa v nej cítili dobre a aby spĺňala Vaše ideálne predstavy. K Vám ako klientom pristupujeme individuálne a v našich silách je Vaše predstavy zrealizovať.

Okrem výroby zákazníkom ponúkame aj komplexné riešenie kuchýň, ktoré zahŕňa zdarma poradenstvo a výmeru kuchyne priamo v byte, PC návrh s cenovou ponukou kuchyne, dodávku elektrospotrebičov, ako i dopravu a odbornú montáž.

Výroba kuchýň na mieru

Sektorové kuchyne, ktoré vyrábame, obsahujú veľké množstvo základných typov kuchynských skriniek rôznych farieb a tvarov. Z týchto sa vyskladá praktická kuchynská linka požadovaného tvaru a dĺžky, o akej už dlho snívate. Vyrábame kuchynské linky pre moderné, trendové i klasické kuchyne.

Vyskladajte si svoju kuchyňu

Kuchyňa môže byť doplnená o ďalšie komponenty ako sú rímsy, osvetľovacie rampy, stoly a barové pulty, ktoré dotvoria zostavu a vyčarujú nevšedný a estetický celok Vášho bytu. Okrem 164 druhov skriniek vyrábame aj atypické rozmery podľa Vašej potreby. Fóliované, striekané, laminované dvierka, pracovné dosky, drezy a drôtený program zabezpečíme podľa želania zákazníka, čo tvorí tiež súčasť ucelenej ponuky našej spoločnosti. Kuchynské linky tvoria hlavný výrobný program našej spoločnosti.Okrem výroby kuchynských liniek patrí do nášho výrobného programu aj:

  • kancelársky nábytok

  • spálne

  • obývačky

  • detské izby

  • kúpelňový nábytok

  • sektorový nábytok

Kvalita a inovácie

Svojim zákazníkom prinášame klasické aj trendové nábytkové riešenia. Ich realizácie si môžete pozrieť aj vo videu

:

 

Otváracie hodiny

Sme tu pre Vás: Po. - Pia.: 8:00 - 16:30.

 

PROMA nábytok - raj u vás doma

 

PROMA nábytok Nitra - výroba kuchýň

Novozámocká 102, 949 05 Nitra-Krškany

 

Tel.: 037/651 22 12

E-mail: proma@stonline.sk, durina@promanabytok.sk

 

www.promanabytok.sk

Nájdete nás aj na facebooku:


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok