Kuchyne Oresi Nitra - dostupné kuchyne s elega - Bývanie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Bývanie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Kuchyne Oresi Nitra - dostupné kuchyne s eleganciou.

dátum pridania: 12.10.16-14:56

Už viac ako desať rokov sa zaoberáme predajom, vývojom, distribúciou a montážou kuchynských liniek. V roku 2009 sme rozšírili svoju pôsobnosť aj na Slovensko.

Spoločnosť Oresi s. r. o., prevádzkuje v Českej republike v spolupráci so svojimi obchodnými partnermi maloobchodnú sieť predajní kuchynského nábytku pod značkou Oresi KUCHYNE, registrovanou v rámci Európskej únie. V súčasnosti tvorí sieť Oresi takmer 70 obchodov. Snažíme sa byť zákazníkovi čo najbližšie a stále zvyšujeme dostupnosť našich produktov a služieb, preto máme svoje kuchynské štúdio aj v Nitre.

kuchyne oresi nitraVáš interiér, jeho obývaciu, relaxačnú alebo pracovnú časť môžete teraz zariadiť nábytkom Creativo, od talianskeho návrhára Andreu Capovillu, ktorý tento nábytok navrhol tak, aby výrazovo nadväzoval na dizajn kuchýň Oresi. Buďte in - dajte svojmu bývaniu koncept. Navyše teraz so zľavou 50%. (Tato výrazná zľava platí až do vypredania zásob.)  Navštívte naše predajne a  presvedčte sa teraz o výhodnosti našej ponuky. Váš predajca Oresi vám zhotoví návrh v 3D, a to nezáväzne a úplne zadarmo.  Fotogaléria nábytku CREATIVO

Filozofia našej značky

Poskytujeme preverenú kvalitu v nadčasovom dizajne za najnižšie možné ceny a v čo najkratšom možnom termíne. Veľký dôraz je pritom kladený na vysoký užívateľský prínos kuchýň. Teda na funkčnosť, ergonómiu a estetickú hodnotu. To sa týka nielen našich produktov, ale aj celého kontaktu so zákazníkom.

kuchynske studio oresi nitrakuchynske studio oresi nitra

Preto predávame naše KUCHYNE v modernom elegantnom prostredí, sústredíme sa na rozsiahle vzdelávanie našich predajcov a stále rozvíjame náš predajný a popredajný servis, ktorý rozhodne patrí k najlepším v odbore aj všeobecne na slovenskom trhu. Na splnenie týchto pre nás zásadných kritérií je dôležité, že pri výrobe využívame najmodernejšie stroje a technológie a spoluprácu s tými najlepšími dodávateľmi v segmente.

kuchynske studio oresi nitrakuchynske studio oresi nitra

Inšpirujte sa v katalógoch na našom webe

Katalógy našich kuchýň a nábytku, ktoré sú zadarmo k dispozícii v našich kuchynských štúdiách, alebo na stiahnutie tu na webe, boli vytvorené kombináciou skutočných fotografií a počítačových vizualizácií. Ich hlavným zmyslom je poskytnúť vám inšpiráciu a priblížiť čo najviac zaujímavých aj praktických riešení vašej novej KUCHYNE. Veríme, že si z ponuky kuchýň Oresi vyberiete a budete spokojní dlhé roky.

Katalógy jednotlivých kuchýň:

kuchynske studio oresi nitrakuchynske studio oresi nitra

Nábytok Creativo

Váš interiér, jeho obývaciu, relaxačnú, alebo pracovnú časť môžete teraz zariadiť nábytkom Creativo, od talianskeho návrhára Andreu Capovillu, ktorý tento nábytok navrhol tak, aby výrazovo nadväzoval na dizajn kuchýň Oresi. Buďte in - dajte svojmu bývaniu koncept. Navyše teraz so zľavou 50%. (Tato výrazná zľava platí až do vypredania zásob). Navštívte naše predajne a presvedčte sa teraz o výhodnosti našej ponuky. Váš predajca Oresi vám zhotoví návrh v 3D, a to nezáväzne a úplne zadarmo.

kuchynske studio oresi nitrakuchynske studio oresi nitra

Tešíme sa na vašu návštevu!

Kuchyne Oresi Nitra

Párovská 2 , 949 01 Nitra
Tel.:0911 716 866
E-mail: nitra@oresi.sk

www.oresi.mojanitra.sk

www.oresi.sk

 

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok