Krtkovanie, čistenie a monitoring kana - Dielňa, záhradka | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Dielňa, záhradka v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Krtkovanie, čistenie a monitoring kanalizácií

dátum pridania: 18.05.20-11:10

Trápi Vás upchatá kanalizácia, potrubie, alebo potrebujete vymeniť rozvody či batérie? V spoločnosti Vodoinštalatérske práce - čistenie krtkovanie kanalizácií Nitra Vám ponúkame kompletné služby, ktoré Vám zaručia spokojnosť.

 

Náš sortiment ponúkaných služieb

  

Monitoring kanalizácie

Monitoringom kanalizácie vám prinášame možnosť overiť si a presne diagnostikovať havarijné miesto v potrubí, čo v mnohých prípadoch šetrí náklady. Monitorovacia kamera nahráva farebný záznam, čím získavate komplexný prehľad o stave potrubia a možnosť predchádzať poruchám. Neoddeliteľnou súčasťou monitoringu kanalizácie je aj nahrávka záznamu na DVD a komplexná záverečná správa z monitoringu.

 

Vytyčovanie trás kanalizácie

Pomocou vytyčovania kanalizačnej trasy vieme určiť rozloženie kanalizácie v závislosti od už osadených potrubí a rúr, smerovanie kanalizácie, jej uloženie do zeme a presnú trasu kanalizácie, dokážeme presne určiť polohu kanalizačných kolien a rozvetvení a vybudovanie kanalizačných revíznych šácht.

K našim službám a k vašej spokojnosti patria aj tieto úkony: 

- čistenie vodovodných od hrdzy upchatých potrubí
- odvápňovanie potrubí bez demontáže
 - odstránenie hrdzavej vody

Vyhľadávanie porúch kanalizácie

Vďaka využitiu techniky a informácií získaných z monitoringu kanalizácie a vytočovaniu trás kanalizácie vieme presne určiť miesto kde sa porucha stala a následné zvolíme najoptimálnejší spôsob jej odstránenia bez potreby konvečných metód.

Havarijné čistenie kanalizácie - Vysokotlakové čistenie kanalizácie

Mechanické čistenie kanalizácie mnohokrát nestačí pri čistení kanalizačných prípojok, odpadov v rodinných domoch, kanalizáciách priemyselných objektov, prepadov žúmp, septikov či drenáží a odvodňovacích systémov. Všade tam vykonáme vysokotlakové čistenie. Vysokotlakovým čistením efektívne a ekologicky prečistíme vaše kanalizačných potrubia. Prečistíme kanalizáciu z vonkajšej šachty bez potreby vstupu do nehnuteľnosti a nevznikne tak riziko poškodenia potrubia. Odstránime mastnoty, tuky, usadeniny, betón i korene stromov.

Výhody:

 • čistenie kanalizácie z vonkajšej šachty bez vstupu do domu

 • minimálne riziko poškodenia potrubia

 • veľká čistiaca sila a pružnosť

 • použitie rôznych tlakových hlavíc, vrátane frézovacích

 • jemné, postupné čistenie, veľmi špatných a starých odpadov a kanalizácií v rodinných domoch

 

Havarijné čistenie kanalizácie - Krtkovanie kanalizácie

Upchaté kanalizačné potrubie alebo neodtekajúci vodovod je dôvodom na okamžitý zásah. Problém s upchatým odpadom môže nastať všade tam, kde sa používa toaleta, umývadlo, vaňa či sprchový kút. Havarijný stav môže nastať v dome, byte, alebo vo firme, reštaurácii, škole či hoteli. Upchatý odpad v kuchyni či v kúpeľni je bežná vec a nie vždy je možné poradiť si len s bežne dostupnými prípravkami na čistenie odpadov. Pokiaľ tento problém nastane, prichádza na rad krtkovanie. Krtkovaním vám  prečistíme a opravíme kanalizačné zariadenie pomocou technológie, pri ktorej nehrozí riziko vyplavenia splaškov kanalizácie. Krtkovanie a čistenie kanalizácie realizujeme pomocou prenosného špeciálného špirálového prístroja do priemeru 150mm poháňaného elektromotorom.

Výhody:

 • možnost čistenia kanalizácie a potrubí veľmi malých priemerov s 90 stup. kolenami

 • nehrozí riziko vyplavenia splaškov kanalizácie

 • možnosť využitia rôznych nadstavcov, hrotov a frézovacích hlavíc na čistenie koreňov, tukových usadenín a iných nečistôt

TV monitoring potrubí kanalizácie

TV monitoring kanalizácie je najúčinnejší spôsob ako zistiť škody na potrubí. Pomocou miniatúrnych kamier zistíme príčinu porúch, bez nutnosti zásahu do infraštruktúry budovy. Kamerovým systémom lokalizujeme poruchy, zistíme stav potrubia, zaústime prípojky, napojíme potrubné spoje a ďalšie technické detaily vo vnútri potrubia. Monitoring využívame aj pri kontrole kanalizácie po oprave, pri vyhľadávaní revíznych šácht či iných kanalizačných prvkov, pri opakovanom upchatí kanalizácie, zatekaní splaškovej alebo dažďovej vody, prepadnutí sa terénu v blízkosti kanalizácie alebo pri vlhnutí stien. TV monitoring kanalizácie vykonávame pomocou špeciálnych kamier, ktorými analyzujeme možné škody na kanalizácii. Následne stav poškodenia vyhodnotíme a nahráme na DVD záznam pre vás.

Využitie:

 • zistenie príčiny upchatia kanalizácie

 • opakované upchávanie kanalizácie

 • monitoring súčasného stavu kanalizácie (napríklad pred rekonštrukciou podláh)

 • zápach v objekte

 • prepadnutý terén v blízkosti trasy kanalizácie

 • preberanie kanalizácie po výstavbe

 • vlhnutie stien

 • zatekanie splaškovej alebo dažďovej vody do objektu

 • kontrola kanalizácie po uskutočnenej oprave

 • zisťovanie trasy kanalizácie v súčinnosti s trasovaním zariadením

 • vyhľadanie kolien kanalizácie, revíznych šácht a ďalších prvkov na kanalizácii

 • zisťovanie spádu kanalizácie

 • zistenie možných deformácií a trhlín na potrubí

Lokalizovanie a odstránenie závad

Ak už vieme, kde je problém a príčina vzniku daného problému, pristupujeme k samotnému odstráneniu závady podľa možnosti a rozsahu škôd. 

 

Vývoz žúmp:

Komplexné služby v oblasti čistenia žúmp a septikov. Čerpanie cisternovými vozidlami Scania a Volvo s objemom 10m3. a vysokotlakovými čerpadlami. Čerpáme na vzdialenosť až 40m. Havarijné stavy riešime po dohode aj počas víkendov a sviatkov.

vyvoz zump nitra

 

Čistenie lapačov tukov:

Profesionálne čistenie lapačov tukov. Kompletne lapač vyčístíme, očistíme sieť lapača, vysokotlakovo vyumývame steny, prepážky prítok aj odtok. Odpad ekologicky zlikvidujeme.

 

Čistenie a vývoz ČOV:

Profesionálna kontrola stavu a funkčnosti čističiek odpadových vôd. Vyčerpanie objemu a prečistenie a odkalovanie. Okrem pravidelného servisu zabezpečujeme aj opravu porúch, havarijných stavov a predaj a aplikáciu baktérii.

cistenie cisticiek odpadovych vod nitra

 

 

V havarijných prípadoch sme tu pre Vás NONSTOP!!!

 

Čistenie krtkovanie kanalizácií Nitra

 

Dlhá 86, 949 01 Nitra
Tel.: +421 907 736 169, +421 37 651 33 10
E-mail: hupeto@gmail.com


www.vodoinstalaterznr.sk

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok