Komizol - všetko pre strechy, zateplen - Dielňa, záhradka | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Dielňa, záhradka v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Komizol - všetko pre strechy, zateplenie a hydroizoláciu

dátum pridania: 15.07.16-10:02

Každá, aj tá najkvalitnejšia strecha, má svoju životnosť. Ak aj vy chcete, aby bola vaša strecha krásna a spĺňala aj svoju praktickú funkciu je potrebné sa obrátiť na spoľahlivú firmu. Spoločnosť Komizol je tu pre vás!

Zabezpečenie opravy plochej strechy

Naša firma Komizol Vám ponúka kompletné služby v oblasti opravy a rekonštrukcie plochej strechy. Dôležitá je včasná a odborná obhliadka strechy s diagnostikovaním porúch a následná oprava, vďaka ktorej predídete vzniku ďalších, častokrát rozsiahlejších škôd. Samozrejmosťou je zabezpečenie materiálu a odborná montáž, so zárukou kvality a likvidácie odpadu.

rekonstrukcia strechy komizol nitraoprava strechy komizol nitra

Náš technický poradca Vás navštívi, zameria Vašu strechu a do troch dní Vám písomne navrhne najlepšie a finančne najvýhodnejšie riešenie. Komplexné opravy plochých striech realizujeme so zárukou až do 10 rokov.

vymena strechnej krytiny komizol nitra

Zatepľovanie budov a rodinných domov

Zateplením a odstránením porúch rodinných a bytových domov sa predlžuje ich spoľahlivosť a životnosť, zlepšuje sa ich architektonický vzhľad a znižuje sa výskyt škodlivín nepriaznivo pôsobiacich na zdravie človeka. Na zateplenie používame certifikované zatepľovacie systémy.

zateplovanie budov komizol nitrafasadne prace komizol nitra

Nemecké lešenie Layher Blitz

Pre opravu, renováciu či zateplenie fasády Vám lacno ponúkame na prenájom systémové lešenie od nemeckého výrobcu. Je vhodné na použitie pre rodinné domy, budovy občianskej výstavby, budovy priemyselného charakteru a iné. Ak si chcete postaviť lešenie sami, cena prenájmu je 0,05 € bez DPH - 1 m2/deň .

lesenie komizl nitrapozicanie lesenia komizol nitra

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Strechy, hydroizolácie, zatepľovanie Komizol

K rieke 4, 949 05 Nitra (Dolné Krškany)
Tel./fax : 037/656 66 93, 0903 720 064
E-mail: komizol@komizol.sk

www.komizol.sk


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok